Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

JURA Filter SMART CLARIS

Na objednanie do 7 prac. dní

Filter Claris Smart - prvý filter, ktorý má v sebe zabudovaný RFID čip, vďaka ktorému dokáže kávovar automaticky zistiť prítomnosť filtra a zvoliť tak vhodný režim. Kávovar priebežne zbiera informácie o používaní filtra a oznámi užívateľovi, keď je prekročené množstvo pripravených káv odporúčaných pre prípravu s filtrom. Filter prefiltruje nielen vápnik, ale aj ťažké kovy a látky, ktoré ovplyvňujú chuť a vôňu vody (napr. chlór). Minerály a látky dôležité pre zdravie však zostávajú vo vode zachované.

bez DPH 11,25 €
s DPH 13,50 €
-
+

Popis produktuCLARIS Smart funguje na profesionálnom princípe vzostupného prúdu a filtruje vždy presne také množstvo vody, ktoré je práve potrebné pre prípravu. Je tak zaručená efektívnosť používania filtra. Vo vodnej nádržke nikdy nezostáva stáť prefiltrovaná voda, v ktorej by sa mohli rýchlo rozmnožiť choroboplodné zárodky. Okrem vápniku sú odfiltrované aj ťažké kovy, ako aj látky ktoré ovplyvňujú vôňu a chuť vody, napr. chlór. Minerály dôležité pre zdravie ostávajú vo vode zachované. Výsledok: Čistá voda pre perfektné kávové špeciality a súčasne optimálna ochrana plnoautomatického kávovaru proti usadzovaniu vodného kameňa.

 

Automatická detekcia filtra

Aby bol možný dialóg medzi filtrom a plnoautomatickým prístrojom, využíva JURA moderné technológie RFID. Každý stroj s inteligentným vodným systémom (I.W.S.) automaticky rozpoznáva, kedy sa používa filter, samočinne sa prepína do filtračného režimu a spúšťa preplach. Keď sa výkon filtra blíži ku koncu, plnoautomatický prístroj sám upozorní na potrebu výmeny filtra. Ak nie je vykonaná, aktivuje sa režim odstránenia vodného kameňa. Po príslušnej dobe používania sa objavuje požiadavka na odstránenie vodného kameňa. To však môže byť zrealizované len pri vybratom filtri. Chybné postupy vyplývajúce z nedostatočného pochopenia návodu tak už definitívne patria minulosti.

 

Filter CLARIS Smart bol vyvinutý pre nasledujúce plnoautomatické prístroje s inteligentným vodným systémom (I.W.S.):

 

Z6

E6

E60

E600

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421 2 32132035
E-mail: Ivan.Cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore