Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CHICCO D´ORO Káva Gastronomia 1000g zrno

Na objednanie do 3 prac. dní

Káva má príjemne jemnú kyslosť, ktorá sa nikdy netlačí do popredia, má príjemnú arómu bez náznaku horkosti. Jej chuť trvalo ostáva v ústach. Balenie 1000g je ideálne pre firmy.

bez DPH 22,00 €
s DPH 26,40 €
-
+

Popis produktu

Chicco d´Oro Tradition Gastronomia je zmes najlepších káv z centrálnej Ameriky, pestovaných na vybratých plantážach v stredných nadmorských výškach, kde je klíma pre kávové rastliny najideálnejšia. Výber robia experti, ktorých vycibrený zmysel pre chute je garantom konštantného aromatického zloženia zmesi.

 

V závislosti od úrody sa robia v zmesi jemné variácie, aby konecný produkt zodpovedal tomu, co Chicco d´Oro preslávilo vo Švajciarsku a v okolitých štátoch. Výsledkom sú príjemne jemná kyslost, ktorá sa nikdy netlací do popredia, plná aróma bez akéhokolvek náznaku horkosti a chut, ktorá trvalo ostáva v ústach. Ako espresso je korenisté, ale nie prehnane silné, má presne tú správnu dominanciu v cappuccine a pri dlhej krémovej káve sa prejavuje jeho švajciarsky pôvod.

 

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421-2-321-320-35
E-mail: ivan.cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore