Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

JURA Plnoautomatický kávovar E80

Doprava zdarma

JURA E80 je automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Nadchne nielen milovníkov espressa, ale aj fanúšikov lahodných kávových špecialít. Je ideálny najmä pre domácnosti či kancelárie s menším počtom zamestnancov.
AKCIA! K produktu 250g zrnková káva.


Všetky produkty v akcii.

Predaj produktu skončil

Príslušenstvo

Popis produktu

Stroj disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.), výškovo nastaviteľný výpust na kávu, príprava 2 šálok kávy/espressa naraz, Inteligentný vodný systém (I.W.S.) či vysokokvalitný mlynček Aroma G3. Jeho ovládanie bude hračkou vďaka integrovanému farebnému TFT displeju. Kávovar dokáže vykúzliť až 12 rôznych nápojov, pričom je vybavený dýzou na cappuccino, ktorá Vám zaručí prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny. A aby toho nebolo málo, JURA E80 ponúka jednoduchý koncept obsluhy spojený so širokým rozpätím možností rôzneho nastavovania a programovania. Môžete si napríklad vybrať akú teplotu a množstvo vody bude mať Vaša káva, prípadne nastaviť jej preferovanú silu. Stroj prichádza na trh v elegantnej čiernej farbe, vďaka čomu bude ozdobou nejednej modernej domácnosti či kancelárie.

 

Káva ako v kaviarni

Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P., čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S., čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí. Navyše, kávovar je vybavený inovatívnym mlynčekom Aroma G3 vyznačujúci sa šetrným a rýchlym mletím kávových zŕn pre ešte väčší pôžitok z kávy.

 

Ovládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru JURA E80 sa stane zábavou vďaka integrovanému TFT displeju. Stroj dokáže vyčarovať až 12 rôznych nápojov, pričom príprava horúcej vody na čaj a jemnej mliečnej peny alebo 2 šálok kávy/espressa naraz sú samozrejmosťou. Okrem toho má JURA E80 integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu budú nápoje z neho chutiť tak, ako majú. A to všetko stlačením iba jediného tlačidla!

 

Mliečna pena jemná ako obláčik

Kávovar je vybavený dýzou, vďaka ktorej si ľahko a pohodlne vyrobíte ľubovoľné množstvo delikátnej a jemnej mliečnej peny potrebnej pre Váš obľúbený kávový nápoj. Okrem toho sa výpust na cappuccino dá nastaviť až do výšky 153 mm, takže môžete bez obáv pod neho umiestniť aj šálku s väčším objemom určenú na servírovanie kávových špecialít.

 

Inteligentný vodný systém

Vodný filter CLARIS Smart zaručuje najvyššiu kvalitu vody potrebnú pre prípravu Vašej obľúbenej kávičky. Okrem toho chráni kávovar pred vodným kameňom a tak predlžuje jeho životnosť. JURA vyvinula tzv. Inteligentný vodný systém (I.W.S.) s cieľom maximalizovať využitie a kapacitu tohto filtra. Filter a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené pomocou technológie RFID (Radio-frequency Identification), vďaka ktorej prebieha automatická detekcia filtra. Jeho používanie sa tak stáva omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek predtým.

 

Základné parametre

Nadčasové čierne prevedenie

Jednoduchá koncepcia obsluhy

Moderný farebný TFT displej

Inteligentný predlúhovací aróma systém (I.P.B.A.S.) pre tú najdokonalejšiu arómu kávy

Pulzný extračný proces (P.E.P.)

Inteligentný vodný systém (I.W.S.) s filtrom CLARIS Smart

Vysokokvalitný mlynček Aroma G3

Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 110 mm

Dýza na prípravu jemnej mliečnej peny

Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 280 g

Zásobník na vodu o objeme 1,9 l

Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie

12 naprogramovaných druhov nápojov

Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje

Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 8 stupňov

Nastavenie teploty kávy: 2 stupne

Príprava 2 šálok kávy/espressa naraz

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421-2-321-320-35
E-mail: ivan.cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore