Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

POLY STERIL Dezinfekčný gél na ruky 500ml s dávkovačom (CMZ002)

Na objednanie do 4 prac. dní

Dezinfekčný gél na ruky s dávkovačom. Vďaka vysokému obsahu alkoholu - 70% - má antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Antibakteriálny gél nevyžaduje použitie vody, stačí si ho aplikovaťna ruky, pretrieť a počkať niekoľko sekúnd, kým zaschne. Gél tiež obsahuje propylénglykol používaný v medicíne a kozmeteológii kvôli svojim zvlhčovacím vlastnostiam. Olej z listov eukalyptu je tiež súčasťou dezinfekčného gélu, ktorý má protizápalové a upokojujúce vlastnosti, čím zabraňuje podráždeniu počas používania.

bez DPH 3,98 €
s DPH 4,78 €
-
+

Popis produktu

PolySteril Personal Care je jedinečný rad vysoko kvalitných hygienických výrobkov. Bol vyvinutý s pomocou lekárskych odborníkov. Ich úlohou bolo nájsť ideálny vzorec vhodný pre pokožku aj pre antimikrobiálne látky. Výsledkom ich výskumu je rad biocídnych výrobkov, ktorý je registrovaný v Európskej únii. Vďaka jedinečnému zloženiu sú naše výrobky bezpečné pre každodenné použitie bez obáv o suchú pokožku.

 

Účinnosť našich výrobkov je laboratórne testovaná a certifikovaná registráciou biocídneho výrobku. Náš produkt sa odlišuje od konkurencie použitím vysoko kvalitných surovín. Používame rektifikovaný alkohol v koncentrácii 70g na 100g dezinfekčného prostriedku. Všetky látky použité v našom procese sú certifikované na kozmetické použitie. Iba tento druh zloženia vás môže skutočne chrániť pred patogénmi bez toho, aby bola obmedzená starostlivosť o pokožku.

 

Zloženie: Etylalkohol 70g / 100g, voda, etylénglykol, karbomér, vôňa

 

Použitie:

Pripravené na okamžité použitie

1. Naneste malé množstvo gélu na ruku

2. Trite si ruky, aby ste rovnomerne rozložili dezinfekčný prostriedok

3. Najlepšie je trieť dezinfekčný prostriedok až do úplného odparenia

Pamätajte - dezinfekcia rúk funguje najlepšie, ak nemáte viditeľne znečistené ruky.

 

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Fabián Milan

Fabián Milan

Tel: +421 2 321 320 31
E-mail: milan.fabian@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore