Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CAMRY CR 6410, Slow Cooker 6,5L, Hrniec na pomalé varenie

Na sklade od: 26. 10. 2020 Doprava zdarma

Elektrický hrniec na pomalé varenie je zariadenie, ktoré varí jedlo pri nižšej teplote ako pri tradičnom varení. Pomalý varič CR6410 je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú, aby jedlo pri varení nestratilo svoje chuťové a výživové hodnoty. Jedlá pripravené v "pomalom hrnci" sú bohaté na živiny a vitamíny, ktoré sa pri tradičnom varení ničia pri teplotách, ktoré sú blízke bodu varu. Odnímateľná keramická misa sa ľahko čistí. Jej prírodná surovina nemení chuť jedál a zaručuje rovnomerné rozloženie tepl. Aj keď je zariadenie počas prevádzky horúce, tepelne izolované držadlá krytu a veka umožňujú pohodlné používanie. Sklenené veko je vyrobené z bezpečnostného tvrdeného skla, čo uľahčuje dohľad nad procesom varenia bez otvorenia misy. Objem misky je 6l.

bez DPH 38,25 €
s DPH 45,90 €
-
+

Popis produktuPríprava jedla pre rodinu môže byť časovo náročná. Chceme, aby bolo jedlo aromatické, dobre korenené a mäso šťavnaté a s výraznou chuťou. Pomalý el. hrniec CAMRY CR 6410 je zariadenie, ktoré vám umožní pripomenúť si pravú chuť jedla a pripraviť chutné a zdravé jedlo pri súčasnom zabezpečení zdravia celej rodiny!

 

Pomalé varenie a vitamíny

Pomalé varenie je spôsob, ako pripraviť jedlo, ktoré ho pripravovali naše maminky a babičky. Vďaka tomu boli pokrmy plné chuti, cítili ste, že každá zelenina alebo mäso pripravené týmto spôsobom nestratí cenné vitamíny a živiny. Elektrický hrniec, ktorý takmer sám pripravý polievku, vývar, mäsové a zeleninové jedlá, dusené mäso, ovocné džemy alebo domáce zeleninové konzervy. Pomalý hrnic potrebuje oveľa nižšiu teplotu (približne 80 °C), čo znamená, že pôsobí mnoho hodín a ingrediencie nestrácajú vitamíny. Kapacita až 6,5 litra vám umožní pripraviť až 10 porcií. Rukoväte s chladným dotykom a nekĺzavé nožičky umožňujú bezpečné používanie.

 

Vysoká kvalita

Odnímateľná keramická nádoba a veko vyrobené z tvrdeného skla uľahčujú ovládanie činnosti zariadenia a proces varenia. Jedlá sa dajú variť bez neustáleho dozoru. Časovač vám umožňuje nastaviť čas varenia medzi 30 minútami a 24 hodinami. Funkcia odloženého štartu vám umožňuje pripraviť jedlo na určitý čas pri príprave ingrediencií vopred. Pomalý sporák má dve úrovne teploty pečenia: nízku a vysokú, ktoré dobre fungujú s rôznymi druhmi jedál. Funkcia udržiavania teploty je zaujímavým doplnkom, vďaka ktorému bude jedlo pripravené kedykoľvek na konzumovanie, čo je užitočné pre veľké rodinné oslavy alebo večierky. Ďalším bonusom je ovládací panel s LCD displejom umiestneným na ľahko prístupnom mieste a možnosť umývania hrnca a veka v umývačke riadu.

 

Základné parametre

Pomalý varič

Šťavnaté jedlá s výraznou chuťou

Maximálne živiny a vitamíny v tepelne upravených jedlách

Objem 6,5 l - až 10 porcií

Odnímateľný keramický hrniec

Tvrdené sklenené veko

Bezpečnosť umývačky riadu veka a hrnca

3-stupňová regulácia výkonu

Udržiavanie teplej funkcie

Funkcia odloženého štartu

displej LCD

Časovač 0,5 - 24 hodín

studené rukoväte

Protišmykové povrch

Výkon 300 W

Maximálny výkon: 600 W

Napätie: 220 - 240 V 50/60 Hz

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421-2-321-320-35
E-mail: ivan.cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore