Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

GUZZANTI Sušička ovocia a jogurtovač 2v1 GZ 710

Na objednanie do 7 prac. dní

Sušička ovocia, zeleniny, bylín a mäsa s jogurtovačom, maximálne vybavený model s funkciou dvoch v jednom prístroji pre zdravý spôsob uchovania potravín. Vďaka sušičke si môžete na zimu nachystať sušenú zeleninu a huby do polievky, zdravé kúsky jabĺk, sliviek alebo hrušiek, atď. Zo sušených pomarančov a mandarínok vytvoríte krásne dekorácie nielen na Vianoce. Pripravte si domáci bylinkový čaj z usušenej medovky, mäty, lipového kvetu. Alebo sušené mäso z tenkého rezu steaku. Model GZ 710 je vybavený hornou nadstavbou na prípravu domáceho jogurtu. Doma si tak ľahko pripravíte domáci jogurt vlastnej výroby, vždy čerstvý, bez konzervantov a chémie. Príprava pri nízkej teplote od 5 do 7 hodín podľa hustoty jogurtu.. . Rýchly, ľahký a pritom efektívny spôsob sušenia ovocia, zeleniny, húb a bylín a súčasne prípravy jogurtu. 10 pohárov na jogurt (10 x 100 ml). LCD displej na nastavenie teploty sušenia 35 - 70 °C na sušenie rôznych druhov potravín pri tej správnej teplote. Digitálny časovač 1 ? 48 hodín s automatickým vypnutím. Ventilátor zaisťujúci rovnomerné a efektívne sušenie.

bez DPH 41,62 €
s DPH 49,94 €
-
+

Popis produktu

Sušička ovocia, zeleniny, bylín a mäsa s jogurtovačom, maximálne vybavený model s funkciou dvoch v jednom prístroji pre zdravý spôsob uchovania potravín.

 

Vďaka sušičke si môžete na zimu nachystať sušenú zeleninu a huby do polievky, zdravé kúsky jabĺk, sliviek alebo hrušiek, atď.. Zo sušených pomarančov a mandarínok vytvoríte krásne dekorácie nielen na Vianoce. Pripravte si domáci bylinkový čaj z usušenej medovky, mäty, lipového kvetu. Alebo sušené mäso z tenkého rezu steaku.

 

Model GZ 710 je vybavený hornou nadstavbou na prípravu domáceho jogurtu. Doma si tak ľahko pripravíte domáci jogurt vlastnej výroby, vždy čerstvý, bez konzervantov a chémie. Príprava pri nízkej teplote od 5 do 7 hodín podľa hustoty jogurtu.

 

Rýchly, ľahký a pritom efektívny spôsob sušenia ovocia, zeleniny, húb a bylín a súčasne prípravy jogurtu.

 

Základné parametre

10 pohárov na jogurt (10 x 100 ml)

LCD displej na nastavenie teploty sušenia 35 - 70 °C na sušenie rôznych druhov potravín pri tej správnej teplote.

Digitálny časovač 1 ? 48 hodín s automatickým vypnutím

Ventilátor zaisťujúci rovnomerné a efektívne sušenie

Počet sít: 7

Model: GZ 710

EAN:   5050370002147

Rozmery (V x Š x H): 33 x 33 x 25,5 cm

Hmotnosť:     4 kg

Rozmery balenia (V x Š x H): 33,5 x 33,5 x 25,5 cm

Hmotnosť balenia:    4,5 kg

Max. príkon:  245 W, 230 V~ 50-60Hz

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421-2-321-320-35
E-mail: ivan.cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore