Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

XIAOMI Roborock Sweep One S50 robotický vysávač

Xiaomi Roborock Sweep One - nástupca prvnej verzie obľúbeného robotického vysávača Mi Vacuum Cleaner. Na čistenie podláh a kobercov, s maximálnym sacím výkonom až 2000Pa. Oproti prvnej generácií ponúka aj čistenie vodou. Chod vysávača je automatický a ovládať ho môžete cez aplikáciu.

Predaj produktu skončil

Popis produktu

MOKRÉ ČISTENIE

Ako nám je už všetkým dobre známe, Xiaomi na svojich produktoch stále niečo upravuje a vylepšuje.

 

Jednou z najväčších inovácií, ktoré tento robot ponúka, je mokré čistenie a vysávanie zároveň. S predchádzajúcou generáciou dokážete váš byť síce dokonalo povysávať, táto generácia však dokáže byt aj dokonale vytrieť!

 

SILNÝ JAPONSKÝ MOTOR NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U Mi Vacuum Cleaner bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2000Pa a za minútu pojme 0,67m3 vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu.

 

Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom, alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve na to slúži malá guľatá kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod jednotku vysávača.

 

PREKONÁVA BARIÉRY A JE TICHŠÍ

Napriek tomu, že nový robot je dodávaný s väčšou sacou silou (max. 2000Pa), prichádza s tichým uzáverom z bavlny a pórovitým vzdušným sitom a znižuje tak hlučnosť z pôvodných 61-72 dB na 54-67 dB.

 

Vačšina robotov má problém prekonávať prahy v izbách, čím dokáže povysávať len izbu do ktorej ho umiestnite. Tomuto robotovi však nainštalovali aj kolieska a dokáže tak prekonať bariéry vysoké až 2cm. Prvý robot ich vedel prekonať len do výšky 1,5cm. Áno, aj pól centimetra niekedy hraje dôležitú úlohu, a tak ak máte prahy takto vysoké, váš nový vysávač hravo povysáva všetky miestnosti v byte bez vášho dozoru.

 

2000PA SACÍ VÝKON

Vysávač môžete zapnúť na maximálnu saciu silu až 2000Pa.

 

Na priloženej animácií vidíte, že si vysávač dokáže poradit cez pšeno, sójové bôby až po kovové guličky!

 

Základné parametre

Konektivita:   WiFi

Ďalšie vlastnosti:      Výkon motora 55W, sací tlak až 2000pA, 13 senzorov, algoritmus SLAM pre výpočet trasy, HEPA filter, čistenie pozdĺž stien, 100ml nádoba na vodu, gumový nárazník

Rozmery:      350x353x965mm (vysávač); 230x109x129mm (dobíjacia stanica)

Hmotnosť:     3,5kg

Batéria:        14,4V / 5200mAh Li-Ion, zabudovaná, až 2,5 hod vysávanie

Materiál:       ABS plast

Výstupné napätie     20V (dobíjacia stanica)

Výstupný prúd         2,2A (dobíjacia stanica)

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421 2 32132035
E-mail: Ivan.Cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore