Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

XIAOMI Roborock Sweep One S55, robotický vysávač (R0019)

Smart robotický vysávač Xiaomi Roborock Sweep One S55 Black bude vo vašej domácnosti pôsobiť nielen luxusným dojmom, ale plnohodnotne zastane pravidelné vysávanie a vytieranie vašich izieb. Na jedno nabitie pracuje až 150 minút vďaka vysokokapacitnej 5200 mAh li-ion batérii. Po vybití automaticky preruší prevádzku, dôjde sám do nabíjacej stanice a po dobití opäť začne pracovať tam, kde predtým prestal. Vysávač disponuje vysoko presným LDS laserovým snímačom, ktorý dokáže skenovať miestnosť rýchlosťou 5 × 360 ° / sekundu. Ovládať ho môžete odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie Mi Home. Vysávač zvládne prejsť prekážku vysokú až 2cm a je vybavený funkciou ochrany proti nárazu aj proti pádu zo schodov. Vysávač disponuje funkciou inteligentnej identifikácii koberca pre automatické čistenie pod tlakom.

Predaj produktu skončil

Podobné produkty

Popis produktu



Systém vysávania a vytierania

Roborock Robotiv Vacuum Cleaner prináša kombináciu vysávania a vytierania v jednom výrobku. Nádrž na vodu je navrhnutá s filozofiou botanickej biomimetiky a spolu s mikrovláknovým mopom uľahčujú čistenie domu. Vysávač disponuje funkciou inteligentnej identifikácii koberca pre automatické čistenie pod tlakom. Prístroj automaticky identifikuje koberec a zapne maximálne odsávanie a vyčistiť ho. Po vyčistení koberca bude prístroj automaticky obnovovať normálne sania.

 

Botanicky biomimetický mopovací systém a filter

Botanicky biomimetický mokrý mopovací systém ponúka rovnomerné dávkovanie vody počas vytieranie, vďaka ktorej pri nečinnosti nedochádza k úniku vody. Môže kontrolovať dávkovanie vody pre mokré vytieranie po dobu 45 až 60 minút. Dávkovanie sa vypne, keď Roborock Robotiv Vacuum Cleaner dovytiera. Vysoko presný botanicky Biomimetický filter spája vodnu nádrž a mop. Filter automaticky pohlcuje vodu na základe kapilárneho princípu, aby tkanina udržiavala dostatok vody a súčasne odstraňovala nečistoty vo vode, aby sa zabránilo zablokovaniu výstupu vody. Modulárna konštrukcia umožňuje jednoduchú demontáž a výmenu.

 

Nič mu neunikne

Robotický vysávač ponúka konštrukciu s maximálnym uchytením na okraji. Používa sa tam, kde sa tkanina a nádrž na vodu dotýkajú, takže tkanina je perfektne pripevnená k nádrži na vodu, čím sa vylúči nedokonale pokrytie povrchu tkaninou mopu, čo by pri bežnom užívaní ovplyvnilo celkový výsledok upratovania.

 

Ľahká inštalácia

Botanicky biomimetická nádrž na vodu je ľahko odnímateľná vo forme zásuvky. Môžete ho jednoducho vložiť do spodnej Roborock Robotiv Vacuum Cleaner, bez toho aby ste museli prístroj otáčať.

 

LDS laserový snímač

Vysoko presný LDS laserový snímač dokáže skenovať miestnosť rýchlosťou 5 × 360 ° / sekundu pre informáciu o vzdialenosti, ktorá potom bude vypočítaná pomocou špičkového SLAM algoritmu pre generovanie mapy v reálnom čase. Na základe mapy bude plánovaná trasa najprv po okrajoch a potom v tvare Z pre efektívne a úplné čistenie. Či už chcete vyčistiť jednolôžkovú izbu, všetky izby alebo malú plochu, stačí len pretiahnuť čistiaci rámik na mapu v aplikácii a nastaviť vlastné upratovaciu oblasť.

 

Základné parametre

Systém vysávania a vytierania 2 v 1

Výkon: 58W

LDS laserový snímač

Biomimetická nádrž na vodu

Vákuový cyklónový 3D čistiaci systém

Objem nádoby na prach: 420ml

Objem nádržky na vodu: 100ml

Prevádzková doba: 150 min.

Inteligentný senzorický systém.

Vysokokapacitná 5200 mAh li-ion bateria

Automatický návrat do stanice

Prekonanie prekážky do 20mm

Umývateľný fiter

Plánovanie upratovania

Ovládanie cez aplikáciu Mi Home

Hlučnosť: 67dB

Rozmery: 353 x 350 x 96,5 mm

 

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Júlia Pazicka

Júlia Pazicka

Tel: +421 2 32132032
E-mail: julia.pazicka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore