Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

XIAOMI Roborock Xiaowa Lite robotický vysávač

Xiaomi Roborock Xiaowa Lite - 10 senzorov pre navigáciu, silný sací výkon 1 600 Pa a až 120 minút vysávania na jedno nabitie. Ovládanie cez aplikáciu, 5 rôznych módov vysávania a široká škála ďalších nastavení.

Predaj produktu skončil

Popis produktu

ANTI-KOLIZNY SYSTÉM

Určite sa nemusíte báť o svoj nábytok, vysávač je totiž šikovný a tak do predmetov nenaráža, ale vopred sa im vyhýba. Na tento účel je vybavený sadou desiatich senzorov, ktoré mu pomáhajú identifikovať predmety v domácnosti, steny, okraje schodov, ale aj také veci ako je typ podlahovej krytiny. Senzory sa nachádzajú v čiernom štíte na prednej strane, zospodu prístroja a v podobe malého strieborného výstupku na hornej časti.

 

MALÝ, ALE VÝKONNÝ

Vďaka saciemu výkonu 1600 Pa je vysávač schopný absorbovať omrvinky, chlpy domáceho maznáčika aj drobný prach, a to ako na pevných podlahách, tak na kobercoch. Naozaj precízny výsledok vysávania zaisťuje postranná rotujúca kefka, ktorý vymetá nečistoty aj z rohov a rôznych hrán. Vypúšťaniu drobných prachových čiastočiek späť do ovzdušia pri vyfukovaní nasatého vzduchu zabraňuje HEPA filter, ktorý je súčasťou nádoby na odpad.

 

POUŽÍVATEĽSKY PRÍVETIVÝ

Ovládanie vysávača je jednoduché. Dokonca si môžete vybrať z dvoch možností. Prvá z nich je tlačidlami na hornej strane. Touto možnosťou aktivujete automatické vysávanie. Pohodlnejšie a pokročilejšie možnosť potom ponúka aplikácie Mi Home (Android aj iOS). Tá vám dovolí nastaviť 5 rôznych upratovacích módov a 3 rôzne upratovacie metódy. Tiež si v nej môžete vytvoriť plán upratovania a dokonca aj riadiť pohyb vysávača ručne. Vďaka notifikáciám v aplikácii budete vedieť, čo presne vysávač robí, aj keď sa nachádzate na druhom konci sveta.

 

ŠUP DO GARÁŽE

Lítium-iónová batéria s kapacitou 2600 mAh zaručuje až 120 minút prevádzky na jedno nabitie. Akonáhle je vysávanie dokončené, alebo batérie klesne pod 30%, vysávač si sám nájde nabíjacií stojan, zaparkuje a dobije sa. Na vás zostáva len jediná úloha, raz za čas otvoriť horný kryt a vysypať nádobku s nazbieraným odpadom. Tá má kapacitu 640 mililitrov, čo postačuje na niekoľko upratovaní celej domácnosti, takže to nebude príliš často. O zaplnení nádobky sa dozviete prostredníctvom upozornenia v aplikácii.

 

Základné parametre

Konektivita:   WiFi

Ďalšie vlastnosti:      Výkon motora 50 W, sací tlak až 1600 PA, 10 senzorov, HEPA filter, gumový nárazník, nádobka na odpad 640 ml

Rozmery:      350x353x965mm(vysávač); 230x109x129mm (dobíjacia stanica)

Hmotnosť:     3,5kg

Batéria:        14,4V / 5200mAh Li-Ion, zabudovaná, až 2,5 hod vysávanie

Materiál:       ABS plast

Vstupné napätie       100 - 240 V

Výstupné napätie     20V (dobíjacia stanica)

Výstupný prúd         1,8 A (dobíjacia stanica)


Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Júlia Pazicka

Júlia Pazicka

Tel: +421 2 32132032
E-mail: julia.pazicka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore