Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

XIAOMI Mi Air Purifier Pro H, Čistička vzduchu

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H - inteligentná čistička vzduchu s dotykovým OLED displejom, ktorý zobrazuje kvalitu vzduchu, teplotu, vlhkosť apod. HEPA filter eliminuje častice s veľkosťou 0.1 nm vrátane dymu, prachu, peľu, plesní ai. Rýchlosť čistenia 600 m3/h, vhodné do priestorov o veľkosti 42-72m2, ovládanie cez mobilnú aplikáciu, podpora Google Assistant, Amazon Alexa, Mi Home.

Predaj produktu skončil

Príslušenstvo

Podobné produkty

Popis produktu

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Pro H zaistí dýchateľnejší a zdravší vzduch všetkým, ktorí trpia na alergiu, astmu či iné dýchacie ťažkosti. Tento kamkoľvek umiestniteľný asistent nájde využitie do domu aj kancelárie s rozmerom až 200 m2. O krásnej účinnosti v čistení vzduchu vás uistí vzduchový výkon - čistička vzduchu hravo odfiltruje kľudne až 600 m3/hod. Ústredným filtračným členom Xiaomi Mi Air Purifier Pro H je však filter typu HEPA, ktorý účinne zvládne zlikvidovať skoro sto percent všetkých baktérií, peľov a alergénov.

 

-       Dôležité parametre čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

-       Odporúčaná veľkosť miestnosti 200 m2

-       HEPA filter absorbuje 99 % alergénov, baktérií aj prachu

-       Funkcie: Senzor kvality ovzdušia, časovač, Regulácia výkonu, displej, nočný režim a Automatický režim

-       Maximálna hlučnosť 64 dB(A), Minimálna hlučnosť 34,1 dB(A)

-       Výkon čistenia 600 m3/hod

 

Výbava čističky ovzdušia Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Táto sofistikovaná a vnímavá čistička Xiaomi Mi Air Purifier Pro H kedykoľvek rozpozná, aká je momentálna kvalita vzduchu, a podľa toho, čo zistí, potom vyhodnotí, či je vhodné vzduch v priestore opätovne vyčistiť. Čistička vzduchu je tiež vybavená praktickým časovačom, s ktorým si podľa svojich preferencií ľahko prispôsobíte čas prevádzky prístroja. Výkon môžete pohodlne zvýšiť a znížiť a tým spôsobom ekonomicky usmerňovať nielen mieru hluku, ale aj spotrebu energie.

 

 Na činnosť čističky Xiaomi Mi Air Purifier Pro H počas nočných hodín je možné prepnúť na špeciálny nočný režim, pri ktorom pracuje čistička absolútne ticho. Okrem toho je konštruovaná s režimom automatického riadenia, ktorý podľa momentálnej potreby čistenia plynule upravuje silu výkonu. Chod čističky vzduchu vám pôjde komfortne nastavovať prostredníctvom spoľahlivého diaľkového ovládača či vďaka mobilnej aplikácii priamo na vašom telefóne.

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421 2 32132035
E-mail: Ivan.Cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore