Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

FUJIFILM INSTAX Mini EVO, Fotoaparát, Brown (16812508)

Na objednanie do 30 prac. dní

Fotoaparát Fujifilm Instax Mini Evo je hybridný fotoaparát, ktorý disponuje viac ako 100 efetkami na fotografie a nechýbajú ani efekty na tlač fotiek. Fotoaparát sa pýši svojim praktickým 3,0" LCD displejom na ktorom si môžete vybrať požadovanú fotku na vyltačenie. Okrem toho je Evo prvým fotoaparátom Instax, vybavením páčkou na tlač, voličom objektívu a voličom filmu. Nájdete tu efekty ako Soft Focus, Light Leak, Monochrome, Retro a dalšie. Samozrejmosťou je zaručená aj dvojnásobne vyššia kvalita tlače ako u starších modelov.

bez DPH 166,66 €
s DPH 199,99 €
-
+

Poistenie

Príslušenstvo

Popis produktuKompatibilata so smartfónom

Ďalšou skvelou funkciou fotoaparátu je jeho možnosť prepojenia s vašim smartfónom pomocou aplikácie Instax Mini Evo. Funkcia Direct Print vám prináša možnosť používať Mini Evo ako tlačiareň, na tlač obrázkov nasnímaných smartfónom. Aplikácia má tiež možnosť uložiť vytlačené fotky fotoaparátom do vášho telefónu s pekným rámom Instax.

 

Pevné telo a dizajnové vyhotovenie

Telo fotoaparátu disponuje vysokou výdržou a skvelým dizajnom určeným pre každú generáciu. Okrem toho je telo prispôsobené na držanie fotoaparátu horizontálne aj vertikálne. Dizajn ovládacích prvkov fotoaparátu ako aj páčka na tlačenie je navrhnutá s dôrazom aby poskytli fotografický pôžitok z vytvárania vizuálneho umenia pomocou analógového ovládania.

 

-         3" LCD displej

-         Bluetooth

-         100 kombinácií úprav priamo vo fotoaparáte a bohaté možnosti úpravy snímok v aplikácii Instax Mini Evo

-         funkcie Direct Print a Save Printed Images

-         dva režimy tlače (Instax Rich a Instax Natural)

 

Čo je to instantná fotografia

Tento kompaktný fotoaparát zhotovuje instantné fotografie, tzn., fotografie, ktoré do niekoľkých okamihov po stlačení spúšte držíte v ruke. Ide o kombináciu výhod digitálneho fotoaparátu s okamžitou tlačou fotografií.

 

Podpora Bluetooth

Fotoaparát podporuje technológiu Bluetooth, vďaka ktorej ho môžete ľahko a rýchlo spárovať so svojim smartfónom. Po spárovaní môžete potom napríklad ukladať snímky z fotoaparátu do telefónu, tlačiť vybrané snímky z telefónu cez fotoaparát alebo môžete vyfotografované snímky ďalej upravovať v aplikácii Instax mini Evo a ďalšie.

 

Vychytané funkcie

Direct Print; tlačte fotografie priamo z Vášho mobilu

Save Printed Images; ukladajte vyfotené snímky do smartfónu ako digitálnu fotografiu aj s instax rámčekom

 

Dva režimy tlače

Instax Rich; zvýrazní teplé tóny

Instax Natural; kladie dôraz na prirodzené tóny

 

100 chutí, 100 kombinácií; fotoaparát ponúka celkom 100 kombinácií úprav, ktoré môžete aplikovať na svoje fotky. Konkrétne sa jedná o 10 farebných filtrov a 10 filmových efektov

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 32132021
E-mail: Dusan.Pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore