Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

FUJIFILM Fotoaparát INSTAX Mini LiPlay Hybrid (Elegant Black) 16631801

hybridný fotoaparát instax mini "LiPlay" (ďalej len "LiPlay") Elegant Black Ide o nový prírastok do radu instantných fotoaparátov "Instax", ktoré vám umožnia vychutnávať si okamžite skutočné fotografie. Fotoaparát je najmenší a najľahší v histórii série instax. Je vybavený novými funkciami, napríklad funkciou "Zvuk" na prenos hlasovej správy alebo iných zvukových údajov vo forme kódu QR , ktorý je súčasťou fotografie a tiež umožňuje Funkciu priamej tlače pre obrázky z vášho smartfónu.

Predaj produktu skončil

Príslušenstvo

Popis produktuSpoločnosť FUJIFILM predstavuje nový hybridný fotoaparát "instax mini LiPlay". Ide o nový prírastok do radu instantných fotoaparátov "instax", ktoré vám umožnia vychutnávať si okamžite skutočné fotografie.

 

Fotoaparát je najmenší a najľahší v histórii série instax. Je vybavený novými funkciami, napríklad funkciou "Zvuk" na prenos hlasovej správy alebo iných zvukových údajov vo forme kódu QR, ktorý je súčasťou fotografie a tiež umožňuje Funkciu priamej tlače pre obrázky z vášho smartfónu.

 

Nový "LiPlay" je hybridný fotoaparát pre okamžitú fotografiu, ktorý vám umožní prezerať fotografie nasnímané na zariadení prostredníctvom LCD displeja na zadnej strane fotoaparátu a vybrať snímky, ktoré chcete vytlačiť. Funkcia "Sound" dokáže nahrávať až desať sekúnd zvuku. Funkcia konvertuje audio dáta na QR kód a pridáva ich na fotografiu. Zvuk je možné prehrať zoskenovaním vytlačeného QR kódu pomocou smartfónu. To vám umožní pridať fotografiu spolu s popisom zobrazenej scény. Fotoaparát je vybavený funkciou "Priama tlač", ktorá prenáša fotografiu zhotovenú pomocou smartfónu do zariadenia LiPlay. Svoj obľúbený obrázok vo svojom smartfóne môžete ľahko vytlačiť na film instax a zdieľať ho s priateľmi. Fotoaparát tiež ponúka funkciu "Remote Shooting", aby ste mohli jednoducho nasnímať skupinovú fotografiu, takže môžete použiť smartfón na "stlačenie" spúšte, keď stojíte ďalej od fotoaparátu.

 

Fotoaparát sa môže pochváliť elegantným a štýlovým dizajnom. Je kompaktný a ľahký na prenášanie.

 

Najmenší a najľahší hybridný instantný fotoaparát v histórii série instax

Fotoaparát s 2,7-palcovým LCD monitorom na zadnej strane umožňuje snímanie fotografií so živým náhľadom a výber obrázkov na tlač. Fotoaparát tiež ponúka možnosť nastavenia jasu na základe kompenzácie expozície, ako aj šiestich filtrov na spracovanie fotografií, napr. v sépiovom tóne alebo čiernobielo.

 

Nová funkcia "Zvuk"

Funkcia nahrávania zvuku vo fotoaparáte umožňuje nahrávať až 10 sekúnd zvuku. Funkcia konvertuje zvukové dáta na QR kód a vytlačí ich na fotografiu. Naskenujte QR kód pomocou čítačky QR kódov na vašom smartfóne a prehrajte zvukovú správu. Tlač fotografie so zapísanou správou vám umožní odovzdať vaše pocity osobe, ktorá fotografiu prijíma, čím sa scéna stane nezabudnuteľnou. Prípadne fotografujte na pláži a pripojte zvuk vĺn, ktorý vám pripomenie fotografovanú situáciu, aby spomienka zostala živá.

 

Funkcia "Priama tlač" slúži na používanie fotoaparátu ako tlačiarne pre smartfóny

Snímky uložené v smartfóne je možné preniesť do fotoaparátu cez Bluetooth a vytlačiť. Pred prenosom môžete obrázky zväčšiť alebo otočiť.

 

Funkcia "Remote Shooting" na snímanie snímok ak stojíte ďaleko od fotoaparátu

Táto funkcia vám umožňuje "stlačiť" spúšť pomocou smartfónu, keď stojíte ďalej od fotoaparátu. Snímky nasnímané na diaľku možno tiež vytlačiť na mieste. Táto funkcia je užitočná najmä pre skupinové fotografie alebo ak chcete dosiahnuť dynamický efekt fotografovaním z vysokých alebo nízkych uhlov.

 

Široká škála rámikov a filtrov

Fotoaparát obsahuje desať dizajnových rámikov, ktoré je možné zapnúť počas alebo po odfotografovaní tak, aby boli začlenené do obrázka na tlač. Stiahnite si do vášho smartphonu aplikáciu "instax mini LiPlay" (bezplatne), aby ste si mohli vychutnať 20 ďalších dizajnérskych rámčekov.

 

Základné parametre

Funkcia  Vstavaný blesk

Typ snímača  CMOS

Veľkosť snímača  1/5"

Rozlíšenie snímača  5 px

Min. ohnisková vzdialenosť (prepočet na 35mm)  28 mm

Max. ohnisková vzdialenosť (prepočet na 35mm)  28 mm

Uhlopriečka displeja  2,7 " (6,86 cm)

Typ pamäťovej karty  micro SD, micro SDHC

Typ napájania  Akumulátor

Výdrž batérie  100 snímkov

 

Rozmery a hmotnosť

Šírka  82,5 mm

Výška  122,9 mm

Hĺbka  36,7 mm

Hmotnosť  255 g

 

1: Aplikáciu "instax mini LiPlay" si môžete bezplatne stiahnuť a nainštalovať do smartfónu, aby ste mohli používať funkcie Zvuk a Priama tlač

2: QR kód je registrovaná ochranná známka spoločnosti Denso Wave Inc.

3: Zaznamenané zvukové údaje sa ukladajú jeden rok od ich nahratia na server spolu s prepojeným fotografickým obrazom prostredníctvom špeciálnej aplikácie pre smartfóny.

4: Na čítanie QR kódu sú potrebné smartfóny s funkciou skenovania QR kódu.

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 32132021
E-mail: Dusan.Pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore