Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

FUJIFILM INSTAX MINI Link ASH White

Kompaktná prenosná tlačiareň Fujifilm instax mini Link vám umožní vytlačiť obrázky uložené v smartfóne pomocou pripojenie Bluetooth a jednoduchej aplikácie. Vyznačuje sa rýchlosťou tlače cca 12 sekúnd na jednu fotografiu, pričom podporuje nepretržitú tlač a na jedno nabitie je schopná vytlačiť až 100 obrázkov. Zariadenie ponúkne množstvo funkcií "Video Print" pre tlač obrázkov z videí, či "Party Print" pre tlač viacerých obrázkov odoslaných zo smartfónov až od 5 ľudí. Vo výbave má zabudovaný snímač pohybu, s ktorým budete môcť pomocou pohybov diaľkovo ovládať fotoaparát, zoomovať i aktivovať spúšť. Instax mini Link je kompatibilný s INSTAX Mini Instant Film 10 Pack, ktorý sa predáva samostatne.

Predaj produktu skončil

Príslušenstvo

Popis produktuKompaktná a ľahko prenosnáKompaktná tlačiareň pre smarfóny Fujifilm instax mini Link sa môže popýšiť malými rozmermi a hmotnosťou iba 200 g, vďaka čomu predstavuje zábavný nástroj s intuitívnym ovládaním, ktorý si môžete vziať kamkoľvek. Zvoľte si farebný variant, ktorý perfektne doplní váš štýl - Dark Denim, Ash White, alebo Dusky Pink.

Tlačte fotografie zo smartfónu ako nikdy predtýmVytlačte si s tlačiarňou Fujifilm instax mini Link obľúbené fotografie a obrázky uložené v mobilnom zariadení rýchlo a jednoducho. Pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth a aplikácie vytlačíte jednu fotografiu už za 12 sekúnd, pričom na jedno nabitie je tlačiareň schopná vytlačiť až 100 obrázkov. Pre bleskovú tlač zvolenej fotografie stačí potiahnuť po displeji smartfónu smerom nahor. Nechýba ani funkcia nepretržitej tlače, ktorú spustíte obrátením tlačiarne dole hlavou a stlačením tlačidla na zariadení.

-         Aplikácia vám umožní tlačiť tiež jedinečné snímky z videí.

-         Vďaka zabudovanému snímaču pohybu budete môcť pomocou pohybov diaľkovo ovládať fotoaparát, zoomovať i aktivovať spúšť.

-         Funkcia "Party Print" vám umožní vytvoriť jeden obrázok skombinovaný z fotografií odoslaných až od 5 ľudí. Zapnite si mód "Prekvapenie" a zistite aký obrázok si vybrali ostatní až vo chvíli, keď sa fotografia vyvolá.

-         Zistite ako veľmi ste si s kamarátom podobní. Funkcia "Match Test" na základe odpovedí na otázky v aplikácii od vás oboch zobrazí na vyvolanej spoločnej fotografii kompatibilitu vyjadrenú v percentách.

-         Ozvláštnite svoje fotografie a dodajte im šmrnc. Aplikácia obsahuje 27 návrhov rámikov a umožňuje kombinovať až osem obrázkov do jednej fotografie v 14 štýloch koláží a 3 štýloch rozdelenia obrázku.

 

Základné parametre

Technológia tlače: nasvietenie svetlocitlivého materiálu LED diódami a následné vyvolanie obrazu vývojkou

Rozlíšenie tlače: 318 dpi

Veľkosť vyvolanej fotografie: 62 x 46 mm

Rýchlosť tlače jednej fotografie: cca 12 sek

Podporovaný formát obrázka: JPEG, PNG, HEIF

Kompatibilný film: FUJIFILM INSTAX Mini Instant Film 10 Pack

Pripojenie: Bluetooth 4.2

Zabudovaná li-ion batéria

Nabíjanie pomocou pribaleného USB kábla

Bezplatná aplikácia dostupná na Google Play a App Store

Rozmery: 90,3 mm x 34,6 mm x 124,5 mm

Hmotnosť: 209 g (bez filmu)

Obsah balenia: tlačiareň, USB kábel, návod

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 32132021
E-mail: Dusan.Pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore