Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

APPLE AirTag, Lokátor, 1ks

Na objednanie do 2 prac. dní

SMART lokátor. Pre ľahké nájdenie stratených vecí v aplikácii Find My. Režim straty. NFC technológie. Bluetooth. Reproduktor pre prehranie zvuku. Batérie s výdržou dlhšou ako 1 rok, upozornenie na potrebu výmeny. Vodeodolné prevedenie s certifikáciou IP67. Vhodné pre kľúče, batohy, kabelky a ďalšie vaše cennosti. Pripevnenie pomocou pútka alebo kľúčenky (predáva sa samostatne).

bez DPH 27,80 €
s DPH 33,36 €
-
+

Poistenie

Popis produktuLokalizačný čip pre dôležité príslušenstvo

Dlho očakávané zariadenie je konečne tu. Áno, reč je o Apple AirTag. Teda o špeciálnom čipe, ktorý chráni vaše najobľúbenejšie veci ako je napríklad peňaženka, kabelka či kľúče pred úplným stratením. A ak vám niekam zapadnú, tak ich pomocou presnej lokalizácie okamžite nájdete.

 

Pri hľadaní stačí prezvoniť

Apple AirTag plne vyhovuje špecifikácii IP67 a pri priemere 31,9 mm je vybavený vymeniteľnou gombíkovou batériou CR2032. Mimochodom, jej životnosť presahuje 12 mesiacov. To sú parametre, vďaka ktorým je jasné, že v praxi bude AirTag fungovať úplne spoľahlivo. Ak niekde zabudnete napríklad batoh vybavený AirTagom, pomocou služby Nájsť ho bleskurýchlo vypátrajú. Pokojne aj na druhej strane mesta. Pomôžu vám totiž všetky okolité iPhony, iPady alebo MacBooky, ktoré blízky AirTag rozpoznajú. Ochranasúkromia pritom zostane dokonale zabezpečená.

 

Doplnky pre Apple AirTag

Na dokonale zábavné používanie AirTagu je nutné umiestniť ho napríklad do koženej kľúčenky, rôzne farebného pútka alebo na pútko s remienkom. K dispozícii bude celý rad príslušenstva ako od spoločnosti Apple, tak napríklad aj od Belkinu.

 

AirTag nájdete na mape

K polohe Apple AirTagu nemá prístup nikto iný okrem jeho majiteľa. Avšak po prepnutí do režimu strateného zariadenia dokáže AirTag zobraziť nálezcovi vaše kontaktné údaje.

 

Lokalizačný čip na presné hľadanie

S kompatibilným iPhonom (11 a novším) môžete využiť funkciu presného hľadania s mimoriadne presnou lokalizáciou.

 

AirTag podporujú iPhony, iPady alebo iPod touch

Pre štandardné nájdenie AirTagu si vystačíte s Bluetooth technológiou. Ak však žiadate mimoriadne presné hľadanie, na to sa už využíva špeciálny čip U1. Ten sa v iPhonoch nachádza od modelového radu 11.

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421 2 32132035
E-mail: Ivan.Cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore