Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

SPOT SATELLITE GPS MESSENGER

Na objednanie do 3 prac. dní

Radi cestujete? Pohybujete sa v odľahlých lokalitách alebo chcete dať o sebe vedieť, že ste v poriadku? Chcete mať istotu pomoci v prípade ohrozenia života alebo zranenia? Máme pre Vás riešenie - SPOT Satellite GPS Messenger!

bez DPH 121,38 €
s DPH 145,66 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

SPOT SATELLITE GPS MESSENGER

 

SPOT Satellite GPS Messenger je miniatúrna sledovacia jednotka predurčená na monitorovanie pohybu v rizikových oblastiach - vysokohorská turistika, individuálne cestovanie v nedostupných oblastiach. Spot Messenger okrem monitorovania Vášho pohybu umožňuje odosielanie SMS správ na preddefinované čísla. Súčasťou takto zaslanej SMS správy sú vždy aj informácie o polohe.

Trackovanie pohybu užívateľa je vykonávané v pravidelných intervaloch a informácie o polohe sú zobrazované na Google maps.

 

SPOT Satellite Messenger v sebe spája 2 satelitné technológie - informácie o polohe je získavané vďaka GPS sieti a všetka dátová komunikácia je umožnená prostredníctvom satelitnej komunikačnej siete Globalstar.

 

Zatiaľ čo u nás bežne ponúkané miniatúrne trackovacie jednotky sú závislé na pokrytí GSM operátorov, SPOT Satellite Messenger umožňuje komunikáciu takmer po celom Svete. 

Prístroj môže odoslať celkom 4 druhy správ. Buď pomocou e - mailu , alebo SMS na bežný GSM telefón. Správy si užívateľ pripraví na svojom konte.

 

Príklady správ :

?         Potvrdzujúci správa : - Cesta prebieha podľa plánu . -

?         Ďalšia možná užívateľská správa : - Blížime sa ku koncu cesty a sme v poriadku -

?         Požiadať priateľov o pomoc : - Mame problémy , prosíme o pomoc -

?         SOS : - ak je predplatený asistenčný program , je možné požiadať o profesionálnu pomoc . Asistencie môže byť krytá až do sumy 100 000 USD . ( 2 akcie ročne každá 50 000 USD )

 

Môže slúžiť pre bežnú zábavu, archiváciu prejdených ciest, zdieľanie dát s priateľmi. Môže ľahko zachrániť život. Obzvlášť ak sa pohybujeme v extrémnych podmienkach na súši, alebo na mori. Zásadne záchranárom uľahčí a urýchli cestu k postihnutým. Jedinečná možnosť za ročný príplatok 11 eur pokryť náklady na záchrannú akciu do výšky 100 000 USD by mala byť argumentom pre obstaranie. SPOT možno ďalej zobrazovať pomocou systému ONSAT TRACK, ktorý užívateľovi prináša ďalšie zaujímavé možnosti.

 

Na druhej strane môže vynikajúco poslúžiť napríklad na obojku Vášho domáceho miláčika. Hneď máte prehľad kde sa nachádza a v prípade psíkov, ktorí majú tendenciu utekať je to výborná pomôcka. Funguje aj tam kde nie je signál GSM čiže buď z domu alebo zo svojho smartphonu môžete pohodlne odhaliť kde sa práve nachádza.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Rozmery: 9,4 x 6,6 x 2,5 cm

Váha: 147.4g

Prevádzková teplota: -30 ° C až 60 ° C

Operačný nadm výška: -100 m až + 6 500 m

Vodeodolnosť: MIL-STD 810E, Method 509.3 (5% NaCl, 95% destilát. Voda)

Napájanie: 3 ks AAA batérií (výdrž 3 mesiace)

Záruka 24 mesiacov

Recenzie a návody

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Fabián Milan

Fabián Milan

Tel: +421 2 321 320 31
E-mail: milan.fabian@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore