Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

JBL Bar 5.0 MultiBeam, Soundbar, čierny (JBLBAR50MBBLKEP)

SoundBar 5.0 s výkonom 250W, HDMI (1x vstup, 1× výstup), optické digi audio (1x vstup), Bluetooth, WiFi, Multiroom, AirPlay, Chromecast, 4K Video Pass, ARC, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Spotify, ovládanie cez zariadenie s iOS alebo Androidom, diaľkový ovládač

Predaj produktu skončil

Podobné produkty

Popis produktuUžite si Dolby Atmos a priestorový zvuk MultiBeam

Bluetooth soundbar JBL Bar 5.0 disponuje automatickou kalibráciou MultiBeam, ktorý vyhodnotí priestorové možnosti danej miestnosti a na základe tvaru a rozloženia prispôsobí finálny zvukový prejav. V soundbare sa skrýva zabudovaný Virutal Dolby Atmos. S ním si užijete všeobjímajúci 3D zvuk. Vy budete počuť aj najmenšie zašustenie a ďalšie detaily sledovaného filmu, seriálu alebo dokonca koncertu. Toto všetko samozrejme tiežoceníte, pokiaľ máte k televízoru pripojené napríklad herné konzoly, pretože zvuk zo soundbaru JBL Bar 5.0 sa postará o skvelú atmosféru, najmä vďaka hlbokým basom, ktoré sú reprodukované 4 pasívnymi žiaričmi.

 

HDMI eARC a podpora Ultra HD 4K Pass-through s Dolby Vision

K bezdrôtovému soundbaru Soundbar JBL Bar 5.0 sa dá pripojiť cez HDMI eARC, vďaka čomu si môžete naplno užiť zvuk vo vysokej kvalite vrátane Virtual Dolby Atmos. Stačí jednoducho zapojiť váš Dolby Atmos prehrávač k TV alebo samotnému soundbaru.

 

Soundbar JBL Bar 5.0 umožní streamovanie cez Bluetooth

O prepojenie soundbaru JBL s vaším zariadením sa stará bezdrôtová technológia Bluetooth. Vy tak môžete pohodlne streamovať hudbu z vášho smart zariadenia. JBL Bar 5.0 MultiBeam ponúkne aj Multi-room možnosti vďaka zabudovanému Chromecastu, Alexa Multi-Room-Music, vďaka čomu môžete naprieč všetkými miestnosťami počúvať rovnakú muziku, alebo naopak v každej miestnosti púšťať niečo iné ? záleží len na vás. Bluetooth soundbar odJBL vie pracovať s hlasovými asistentmi a ovládať ho hlasom. Využiť tak môžete napríklad Google Assistant, Amazon Alexa alebo Siri.

 

Dizajnovo spracovaný soundbar

Bezdrôtový soundbar JBL Bar 5.0 MultiBeam bol navrhnutý tak, aby sa vynímal v akomkoľvek interiéri, a to či už ho umiestnite na obývaciu stenu alebo zavesíte na stenu pod váš televízor. Kovový povrch soundbaru je zdobený štýlovým mriežkovým vzorom.

 

-         Celkový výkon je 250 W

-         Technológia MultiBeam na priestorové rozloženie zvuku

-         Multi-room možnosti cez Chromecast built-in a Alexa Multi-Room-Music

-         Užite si pulzujúce basy bez potreby subwoofera vďaka 4 zabudovaným pasívnym žiaričom

-         Prepojenie s vaším smart zariadením cez Blueooth vám umožní streamovať obľúbenú hudbu

-         Podpora hlasového ovládania

-         Pripojenie cez HDMI eARC na prenášanie zvuku aj videa

-         Ultra HD 4K Pass-through s Dolby Vision

-        Intuitívne diaľkové ovládanie súčasťou balenia

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Roman Mareček

Roman Mareček

Tel: +421 2 32132036
E-mail: roman.marecek@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore