Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CANTON DM 100 2.1 Virtuálny soundbar systém Black

2.1 Virtuálny soundbar systém, výškový: 2 x 19mm, stredový: 2 x 50mm, basový: 2 x 100mm, váha (netto): 5, 3kg, výška: 6, 95cm, šírka: 100cm, hĺbka: 33cm, typ zariadenia: 2.1 Virtuálny soundbar systém, frekvenčný rozsah: 35 - 23.000Hz, Frekvenčný rozsah: 170 / 3.000Hz

Predaj produktu skončil

Popis produktu

Canton DM 100 je 2.1 kanálový basreflexový systém reproduktorov - TV Soundbase s vituálnym priestorovým zvukom, vhodný k TV prijímaču s plochou obrazovkou. Integrovaný Bluetooth 3.0 s podporou kodeku aptX umožňuje bezdrôtové prehrávanie hudby zo smartfónu, tabletu alebo počítača v CD kvalite. Svojou šírkou 100cm je určený do väčších posluchových priestorov. Reproduktor výrazne zvyšuje kvalitu zvuku TV prijímača a v móde surround vytvorí prekvapivo veľký zvukový priestor. TV prijímač s maximálnou hmotnosťou až 40kg môže byť postavený na ňom alebo može byť zavesený na stene a soundbase položený pod ním. Elegantná a masívna konštrukcia z HDF dosiek s príjemne zaoblenými hranami a s vysoko lesklou sklenenou vrchnou plochou v sebe ukrýva štyri digitálne zosilňovače s celkovým výkonom 200W a desať meničov. Štyri basové meniče priemeru 100mm sú umiestnené na spodnej strane. Za prednou ochranou mriežkou sú umiestnené štyri stredové a dva výškové meniče natočené mierne do boku, pre dosiahnutie maximálne širokej stereo scény. V strede medzi nimi je modrý LED displej a kontrolka zapnutia.

 

Canton DM 100 má integrované dekodéry Dolby Digital a DTS TruSurround. Výstupný zvukový formát môže byť stereo alebo Surround - virtuálny priestorový zvuk. V rozšírených zvukových funkciách, prístupných cez diaľkový ovládač, je možné nastaviť množstvo ďalších parametrov, ako napríklad korekcie basov a výšok v rozahu +- 6dB, zapnúť funkciu VOICE pre zvýšenie zrozumitelnosti reči, zapnúť fukciu DRC pre vyrovnanie hlasitosti pri prepínaní medzi stereo vstupným signálom a Dolby Digital. Medzi ďalšie funkcie patrí funkcia LIP pre zosynchronizovanie zvuku s obrazom, EQ pre určenie spôsobu inštalácie reproduktora, funkcia ECO Standby, SUB, VOL pre nastavenie maximálnej hlasitosti a ďalšie.

 

Canton DM 100 má dva digitálne vstupy, jeden analógový RCA vstup a jeden výstup pre pripojenie externého aktívneho subwoofera. Digitálny optický alebo koaxiálny vstup slúži pre pripojenie TV prijímača a pri aktivovanej fukcii AUT sa reproduktor bude automaticky zapínať a vypínať spolu s TV prijímačom.

 

Canton DM 100 je možné ovládať elegantným kovovým diaľkovým ovládačom, alebo vďaka funkcii inteligentného učenia kódov, môže byť ovládaný diaľkovým ovládačom od TV prijímača.

 

Základné parametre

Osadenie meničmi:   2x 19mm výškový textilný, 4x 50mm stredový, 4x 100mm basový

Integrovaný zosilňovač:      200W

Frekvenčný rozsah:  35Hz - 23kHz

Deliace frekvencie:   170Hz, 3000Hz

Vstupy:         1x optický, 1x koaxiálny, 1x RCA linkový

Bluetooth 3.0 s kodekom aptX

Výstupy:       1x Sub Out pre aktívny subwoofer

Spotreba W:  0,38W Standby režim

Rozmery (v) x (š) x (h):     69,5 x 1000 x 330 mm

Váha:  12 kg

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Peter Mayer

Peter Mayer

Tel: +421 2 321 320 33
E-mail: peter.mayer@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore