Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CANTON DM 75 2.1 Virtuálny soundbar systém Silver

2.1 Virtuálny soundbar systém, výškový: 2 x 19mm, stredový: 2 x 50mm, basový: 2 x 100mm, váha (netto): 7, 3kg, výška: 6, 95cm, šírka: 72, 5cm, hĺbka: 32cm, typ zariadenia: 2.1 Virtuálny soundbar systém, frekvenčný rozsah: 35 - 23.000Hz, Frekvenčný rozsah: 170 / 3.000Hz

Predaj produktu skončil

Popis produktu

Canton DM 75 je 2.1 kanálový basreflexový systém aktívnych reproduktorov - TV Soundbase s vituálnym priestorovým zvukom, vhodný k TV prijímaču s plochou obrazovkou. Integrovaný Bluetooth 3.0 s podporou kodeku aptX umožňuje bezdrôtové prehrávanie hudby zo smartfónu, tabletu alebo počítača v CD kvalite. Jeho konštrukcia je veľmi podobná ako má vysoko oceňovaný model Canton DM 55, ale so svojou šírkou 72,5cm je určený do väčších posluchových priestorov. Reproduktor výrazne zvyšuje kvalitu zvuku TV prijímača a v móde surround vytvorí prekvapivo veľký zvukový priestor. TV prijímač s maximálnou hmotnosťou až 40kg môže byť postavený na ňom alebo može byť zavesený na stene a soundbase položený pod ním. Elegantná a masívna konštrukcia z HDF dosiek s príjemne zaoblenými hranami a s vysoko lesklou sklenenou vrchnou plochou v sebe ukrýva štyri digitálne zosilňovače s celkovým výkonom 200W a osem meničov. Štyri basové meniče priemeru 100mm sú umiestnené na spodnej strane. Za prednou ochranou mriežkou sú umiestnené dva stredové a dva výškové meniče natočené mierne do boku, pre dosiahnutie maximálne širokej stereo scény. V strede medzi nimi je modrý LED displej a kontrolka zapnutia.

 

Canton DM 75 má integrované dekodéry Dolby Digital a DTS TruSurround. Výstupný zvukový formát môže byť stereo alebo Surround - virtuálny priestorový zvuk. V rozšírených zvukových funkciách, prístupných cez diaľkový ovládač, je možné nastaviť množstvo ďalších parametrov, ako napríklad korekcie basov a výšok v rozahu+- 6dB, zapnúť funkciu VOICE pre zvýšenie zrozumitelnosti reči, zapnúť fukciu DRC pre vyrovnanie hlasitosti pri prepínaní medzi stereo vstupným signálom a Dolby Digital. Medzi ďalšie funkcie patrí funkcia LIP pre zosynchronizovanie zvuku s obrazom, EQ pre určenie spôsobu inštalácie reproduktora, funkcia ECO Standby, SUB, VOL pre nastavenie maximálnej hlasitosti a ďalšie.

 

Canton DM 75 má dva digitálne vstupy, jeden analógový RCA vstup a jeden výstup pre pripojenie externého aktívneho subwoofera. Digitálny optický alebo koaxiálny vstup slúži pre pripojenie TV prijímača a pri aktivovanej fukcii AUT sa reproduktor bude automaticky zapínať a vypínať spolu s TV prijímačom.

 

Canton DM 75 je možné ovládať elegantným kovovým diaľkovým ovládačom, alebo vďaka funkcii inteligentného učenia kódov, môže byť ovládaný diaľkovým ovládačom od TV prijímača.

 

Základné parametre

Osadenie meničmi:   2x 19mm výškový textilný

2x 50mm stredový

4x 100mm basový

Integrované zosilňovače:    celkový výkon 200W

Frekvenčný rozsah:  35Hz - 23kHz

Deliace frekvencie:   170Hz, 3000Hz

Vstupy:         1x optický, 1x koaxiálny

1x RCA linkový

Bluetooth 3.0 s kodekom aptX

Výstupy:       1x Sub Out pre aktívny subwoofer

Spotreba W:  0,38W Standby režim

Rozmery (v) x (š) x (h):     69,5 x 725 x 320 mm

Maximálna hmotnosť TV:     40 kg

Váha:  7,75 kg

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Peter Mayer

Peter Mayer

Tel: +421 2 321 320 33
E-mail: peter.mayer@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore