Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

HP Audio modul pre EliteSlice X8U72AA

Na objednanie do 7 prac. dní

Premeňte počítač HP Elite Slice na telefonický reproduktor alebo multimediálny prehrávač pomocou modulu HP Audio Module.

bez DPH 74,17 €
s DPH 89,00 €
-
+

Popis produktu

Premeňte počítač HP Elite Slice na telefonický reproduktor alebo multimediálny prehrávač pomocou modulu HP Audio Module. Schôdze, videá a hudba budú ako živé vďaka úžasne čistému zvuku vyladenému v spolupráci s odborníkmi na zvuk v spoločnosti Bang & Olufsen.

 

Dokonalosť sama

Vychutnávajte si 360-stupňový podmanivý stereofónny zvuk a spolupracujte z druhej strany miestnosti pomocou obojsmernej funkcie HP Noise Cancellation, duálneho mikrofónu s dosahom až 5 metrov, troch reproduktorov a technológie HP Audio Boost.

 

Nie sú potrebné žiadne káble ani skrutky

Pripojte modul pod počítač HP Elite Slice pomocou pevného pripojenia typu USB1, ktoré poskytuje jednoduché a praktické riešenie bez nevzhľadných káblov.

 

Úplná a kompaktná spolupráca

Skombinujte počítač HP Elite Slice s modulom HP Audio Module a dotykovým krytom HP Collaboration Cover, ktoré sú navrhnuté tak, aby k sebe dokonale pasovali, a namiesto nevzhľadných káblov sa sústreďte na samotnú schôdzu.

 

Zaistite ho

Zabezpečenie vášho riešenia je jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Stačí použiť integrovaný otvor na univerzálny zámok, ktorý umožňuje zamknúť modul o počítač HP Elite Slice pomocou jedného lankového zámku.

 

Dokonalá kombinácia

Vytvorte jedinečné riešenie pre každého zo svojich zamestnancov skombinovaním modulu HP Audio Module s počítačom HP Elite Slice a s niektorým z ďalších doplnkov pre počítač HP Elite Slice.

Záruka 24 mesiacov

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore