Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CANTON Reference 9 K 2-pásmový stĺpový reproduktor White Piano

Na objednanie do 7 prac. dní

2-pásmový stĺpový reproduktor, výškový: 1 x 25mm, basový: 1 x 180mm, váha (netto): 14kg, výška: 40cm, šírka: 24cm, hĺbka: 38cm, typ zariadenia: 2 - pásmový stĺpový reproduktor, Impedancia: 4 - 8 ohms, frekvenčný rozsah: 25 - 40.000Hz (bez stojanu)

bez DPH 1083,33 €
s DPH 1300,00 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

Canton Reference 9 K sú High End dvojpásmové regálové basreflexové reproduktory, ktoré svojim prekvapivo dynamickým zvukovým prejavom a dokonalým podaním priestoru dokážu plne nahradiť stĺpové reproduktory vyšších cenových kategórií. Akusticky optimalizovaná ozvučnica z 50mm hrubého vysoko kvalitného viacvrstvového laminátu má zaoblené bočné steny s výrazne vylepšenými smerovými vlastnosťami. Reproduktory majú mimoriadne kvalitnú vysokolesklú povrchovú úpravu a akusticky optimalizovaný odnímatelný predný kryt s magnetickým uchytením. Membrány stredových a basových meničov série Canton Reference sú vyrábané špeciálnou technológiou, pri ktorej je alumínium-keramický základ spevnený pridaním wolfrámu.

 

Reproduktory sú osadené stredobasovým meničom priemeru 180mm a membránou, ktorá má trojnásobne zvlnený záves pre zabezpečenie plne kontrolovaných zdvihov. Tento je doplnený 25mm alumínium-keramickým výškovým meničom. Pozlátené terminály na zadnej strane zaručujú maximálnu vodivosť a dlhodobo stabilný kontakt. Umožňujú zapojenie typu Bi-Wiring alebo Bi-Amping. DC technológia použitá v reproduktoroch Canton Reference 9 K, zabraňuje nekontrolovaným výchylkám membrány stredobasového meniča. Basreflexový otvor je vyvedený na zadnej strane. Reproduktory Canton Reference 9 K môžu byť postavené na vlastných výškovo nastavitelných kovových nožičkách, alebo je možné k nim dokúpiť stojany Canton LS 850.3.

 

Základné parametre

Osadenie meničmi:   1x 25mm výškový alumínium-keramický

1x 180mm stredobasový alumínium-keramika-wolfrám

Frekvenčný rozsah:  25Hz - 40kHz

Deliaca frekvencia:   3000Hz

Impedancia / citlivosť:        4-8 Ohm / 87dB (2,83V/1m)

Menovitý / maximálny výkon:       120W / 200W

Rozmery (v) x (š) x (h):     400 x 250 x 380 mm

Váha:  14 kg

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Peter Mayer

Peter Mayer

Tel: +421 2 321 320 33
E-mail: peter.mayer@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore