Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

BOSE QuietComfort 35 II black, Slúchadlá (B 789564-0010)

Uzatvorené Wireless slúchadlá s patentovanou technológiou BOSE Acoustic Noise Cancelling s aktívnym potlačením okolitého ruchu a s praktickým mikrofónom - Noise-rejecting dual microphones - s tlačidlom na prijatie/ukončenie hovoru - prepínanie medzi počúvaním hudby a telefonovaním - UNIVERZÁLNE pre všetky telefóny, funkčnosť slúchadiel aj pri vybití batérii, Bluetooth a NFC párovanie, Bose Active EQ, Noise-rejecting dual microphone, odnímateľný napájací kábe/ napájací kábel bez ovládania/pevný cestovný box/ adaptér do lietadla/ až 20 hodin wireless prevádzky a 40 hodin pri pripojení káblom, prémiové materiály pre komfortné celodenné nosenie, Google assistance, clear calls, Voice prompts, jednoduchá obsluha pomocou aplikácie Bose Connect App pre Apple a Android. Možnosť nastavenia úrovne odrušenia.

Predaj produktu skončil

Príslušenstvo

Popis produktuSlúchadlá majú integrovanú funkciu Google Assistant (len v anglickom jazyku). To znamená, že môžete ovládať mnoho funkcií iba svojím hlasom. Stačí stlačiť a podržať tlačidlo a začať konverzáciu s asistentom. Ak nie ste používateľ Googlu, nebojte sa. Tlačidlom môžete jednoducho upraviť úroveň rušenia šumu medzi tromi stupňami nastaveniami.

 

Neuveriteľný zvuk v ľubovoľnej hlasitosti

Chcete, aby vaša hudba bola skvelá, bez ohľadu na to, ako hlasno ju počúvate? Preto majú tieto slúchadlá vyladené meniče pre ešte lepší výkon. V pokojnej kancelárii, alebo na rušnej ulici, vždy získate rovnakú, konzistentnú kvalitu zvuku.

 

Získajte maximum z vašich slúchadiel

Bezplatná aplikácia Bose Connect App uľahčuje pripojenie a prepínanie medzi zariadeniami. Ale to nie je všetko. Môžete tiež riadiť úroveň potlačenia šumu a každá aktualizácia vám ponúka nové funkcie. Zistite ako jednoduchá a intuitívna aplikácia prináša nové možnosti v užívaní.

 

-         Technológia potlačenie hluku

-         Integrovaný Google Assistant

-         optimalizované meniče

-         Výdrž batérie až 20 hodín (15 minút nabíjania vám poskytne ďalšie 2,5 hodiny)

 

Základné parametre

Výdrž: 20 hodín bezdrôtového počúvania na jedno nabitie a 40 hodín káblové

Rozmery (v x š x h): 18 cm x 17 cm x 8,1 cm

Hmotnosť: 0,31 kg

Dĺžka audio kábla: 1,2 m

Dĺžka USB kábla: 30.5 cm

 

Obsah balenia

Bezdrôtové slúchadlá QC35 II

Nabíjací USB kábel

Audio kábel

Prenosné puzdro

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Martin Ivan

Martin Ivan

Tel: +421 2 32132036
E-mail: Martin.Ivan@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore