Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

KOSS Slúchadlá PRO3AA

Na objednanie do 7 prac. dní

Mimoriadne robustné slúchadlá pre náročnú štúdiovú prevádzku pri zachovaní špičkových parametrov, titánom potiahnuté membrány, 10 - 25000 Hz, citlivosť 96 dB. Impedancia: 60Ohm. Určené k špičkovým zostavám. Bez aktivačného kódu

bez DPH 82,50 €
s DPH 99,00 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

Americký výrobca slúchadiel Koss patrí k najuznávanejším v obore. V jeho ponuke nájdete modely od najlacnejších typov pre každodenné počúvanie na cestách po špičkové štúdiové produkty, vždy v najvyššej možnej kvalite, ktorá často predčí aj cenu samotného výrobku. Značka Koss je preto známa nielen u nás, ale prakticky po celom svete, z tohto dôvodu nemôže chýbať ani v našej ponuke.

 

K dispozícii je mnoho modelových radov, rozdelených podľa cieľovej skupiny a určenie jej použitie. Rad PRO je určená najnáročnejším užívateľom, hi-fi amatérom i profesionálom, rovnako ako pre nasadenie vo funkcií štúdiových monitorov. Koss PRO / 4AAT sú top modelom v ponuke tohto výrobcu. Vysoko kvalitné slúchadlá s hi-fi reprodukciou a titanom potiahnutými membránami a uzavretými, netradične plastovými náušníky ako najúčinnejší spôsob izolácie od okolitého prostredia nielen medzi slúchadlami Koss.

 

Špičkový počúvanie je daný maximálnym skreslením púhych 0.1% a citlivosťou 96 dB, slúchadlá disponujú kmitočtovým rozsahom 10 Hz - 25 kHz a impedanciou 60Ohm. Špičková slúchadlá v masívnom prevedení s hmotnosťou 505 g majú krútený prívodný kábel o dĺžke 2.5 metra s pozláteným 3.5 mm konektorom, na ktorý možno pevne naskrutkovať redukciu pre 6.3 mm konektor stolného hi-fi zariadení.

 

Základné parametre

Typ: Náhlavné

Frekvenčný rozsah min. [Hz]: 10

Frekvenčný rozsah max. [KHz]: 25

Konektor: 3.5mm (TRS)

Citlivosť [dBA]: 96

Impedancia [Ohm]: 60

Hmotnosť [g]: 505

 

 

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Peter Mayer

Peter Mayer

Tel: +421 2 32132033
E-mail: Peter.Mayer@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore