Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

MANTA MTWS001, Bezdrôtové slúchadlá do uší, bluetooth

Bluetooth slúchadlá do uší Manta MTWS001 s integrovaným mikrofónom a s prevádzkou až 3h na 1 nabitie. Vďaka modernej technológii bluetooth 5.0, ktorá je v nich použitá, vám umožňujú verne reprodukovať vašu hudbu. Zvuk vás prekvapí hlbokými a konzistentnými nízkymi tónmi, realistickými basmi a čistými výškami. Každé slúchadlo váži iba 3,5 gramu. Vodotesné s krytím IPX5

Predaj produktu skončil

Popis produktu

Vďaka technológii TWS (True Wireless Stereo) sú naše slúchadlá úplne bezdrôtové. Koniec neustále zamotanej šnúry. Nič nebude obmedzovať vaše pohyby vo vašich každodenných činnostiach. Slúchadlá MTWS001 sú tiež vodotesné IPX5, takže sa pri cvičení svojho obľúbeného športu nemusíte báť o ich fungovanie.

 

Tlačidlo multitaskingu.

Každé zo slúchadiel je vybavené ovládacím tlačidlom. S ich pomocou môžete ovládať všetky ich funkcie, napríklad trojitým stlačením tlačidla na pravom slúchadle znížite hlasitosť a rovnakým spôsobom to urobíte na ľavom slúchadle. Vďaka tomuto riešeniu sa obsluha stáva úplne intuitívnou.

 

Máte dva telefóny? To už nie je problém.

Naše slúchadlá je možné použiť aj ako súpravu na telefonické hovory počas jazdy v aute alebo na bicykli. Aby ste to mohli robiť bezpečne, môžete používať iba jedno slúchadlo. Vďaka systému aktívnej redukcie šumu ( ANC ) je navyše eliminovaná väčšina vonkajších porúch prichádzajúcich počas hovoru, takže sa váš hlas dostane k účastníkovi hovoru bez šumu.

 

Nielen puzdro

Slúchadlá sú vybavené malým puzdrom, ktoré sa ľahko zmestí do vrecka. Nejde však o obyčajnú škatuľku. V puzdre je zabudovaná batéria, vďaka ktorej môžete slúchadlá nabiť až 3x. To im umožňuje predĺžiť si pracovný čas až na 9 hodín. Puzdro bolo navyše vybavené 4 LED diódami, ktoré informujú o úrovni nabitia batérie. Už nikdy vás neprekvapí nedostatok energie. Po vybratí slúchadiel z puzdra sa navyše automaticky zapnú a navzájom spoja - stačí si užiť obľúbenú hudbu.

 

Základné parametre

Bluetooth: BT 5.0, dosah až 10m

Ovládanie: Gombíky

Pracovny cas: 3h

Doba nabíjania: 1 hodina

Vodeodolný: IPX5

Pridané vlastnosti: Automatické párovanie

Až 3-násobné nabitie slúchadiel z dokovacej stanice (krabička)

Inteligentná pasívna redukcia šumu

Kompatibilné so systémami Android a iOS

Priestorový stereofónny zvuk

Napájanie pre 5V micro USB nabíjaciu skrinku

Záruka 24 mesiacov

Recenzie a návody

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Fabián Milan

Fabián Milan

Tel: +421 2 32132031
E-mail: Milan.Fabian@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore