Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

SONOS PLAYBASE Čierny

Na objednanie do 4 prac. dní

SoundBar - 5.1-kanálový, bezdrôtový subwoofer, WiFi, Trueplay, nočný režim, LAN konektor, digitálny optický vstup, pohodlné ovládanie aplikácií SONOS Controller, nosnosť 35kg

Všetky produkty SONOS.

bez DPH 665,83 €
s DPH 799,00 €
-
+

Popis produktu

Neobyčajné akustické zážitky

Váš televízor poskytuje krásne video, v oblasti zvuku má ale určite priestor na zlepšenie. Nahraďte vstavané reproduktory vášho televízora soundbarom PLAYBASE s desatimi zosilnenými vnútornými ovládačmi a vychutnajte si zvuk na úplne novej úrovni. Soundbar používa šesť stredne silných ovládačov, tri tweetery a jeden woofer. Nadchnú vás nielen krištáľovo čisté dialógy, ale aj hlboké, dunivé basy, ktoré vám preniknú až do špiku kostí. Pre skutočne perfektný zvuk Sonos pridal tiež ladenie Trueplay. To vyladí zvuk podľa toho, kam ste váš PLAYBASE umiestnili. Trueplay odráža zvuk od rôznych povrchov v miestnosti, analyzuje vzdialenosť od každej steny, umiestnenie soundbaru a miesto, z ktorého televízor sledujete. Potom každý woofer a tweeter nastaví tak, aby k vašim ušiam vždy dorazil dokonale vyladený zvuk v tom správnom okamihu a v optimálnej hlasitosti.

 

Perfektný zvuk v každej situácii

PLAYBASE Sonos využíva ovládače navrhnuté priamo na mieru, ktoré zaisťujú čistý a zreteľný zvuk dialógov v strednom kanáli. Tam ich váš sluch dokáže najlepšie rozlíšiť. Keby ste dialógom predsa len stále nerozumeli, stačí zapnúť funkciu Zlepšenie reči, aby PLAYBASE udržiaval zvuk dialógov na stálej úrovni a stíšil prípadné hlasné efekty. Vďaka tomu budete bezchybne počuť každé slovo a nebudete sa zbytočne strácať v deji.

 

Jednoduchá inštalácia

Nemusíte čítať ani príručku, aplikácia Sonos vás totiž inštaláciou prevedie krok za krokom. Navedie vás tiež pri prepojení PLAYBASE s vašou Wi-Fi sieťou, aby ste mohli začať naplno streamovať obľúbenú hudbu. Na inštaláciu vám vystačia dva káble - napájací a optický. Obidva tieto káble sú samozrejme súčasťou balenia, takže nemusíte nič dokupovať.

 

Režim pre nočné sovy

Radi organizujete vlastné filmové maratóny dlho do noci, zároveň ale nechcete rušiť zvyšok domácnosti? Sonos pamätá aj na tieto prípady, preto vyvinul špeciálnu funkciu Nočný zvuk. Tá zosilnie tiché zvuky, aby ste ich počuli aj pri nižšej hlasitosti, zatiaľ čo hlasné zvuky naopak stlmí. Vďaka tomu nebudete nikoho budiť, a to ani pri výbere filmu akčného žánru.

 

Pohodlné ovládanie

PLAYBASE môžete ovládať pomocou vášho existujúceho diaľkového ovládača. Tento soundbar je kompatibilný s väčšinou televíznych prijímačov, káblových televízorov a univerzálnych diaľkových ovládačov. Počas inštalácie PLAYBASE jednoducho načíta ich infračervené (IR) príkazy a potom už môžete soundbar ovládať priamo cez diaľkové ovládanie vášho televízora..

 

Základné parametre

Typ sústavy  Samostatný reproduktor

Aktívny/Pasívny  Aktívne (samostatné)

Mechanika  Bez mechaniky

Technológia  WiFi, AirPlay

Vstupy  Digitálny optický

Rozmery reproduktora

Šírka reproduktorov  720 mm

Výška reproduktora  58 mm

Hĺbka reproduktora  380 mm


Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 -321-320-21
E-mail: dusan.pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore