Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

EMOS EM-03M 2WIRE, Videovrátnik / Videotelefón (3010002050)

Na objednanie do 10 prac. dní

Videovrátnik veľkosť farebného displeja 7", prepojenie pomocou 2 vodičov, ovládanie dverného zámku a pojazdu brány, uhol záberu kamery 80°, antivandal prevedenie kamerovej jednotky, priesvit kamery do 150 cm, 16 melódií, zloženie sady: 1x jednotka s kamerou, 1x LCD display

bez DPH 144,00 €
s DPH 172,80 €
-
+

Popis produktu

Vedieť, kto stojí pri vchode a zvoní na vás, je jednou zo základných istôt, ktoré vo svojom domove potrebujete každý deň. Videotelefón EMOS EM-03M vám poskytne nielen to, ale ešte oveľa viac.

 

Okrem toho, že videotelefón s širokým uhlom záberu zvládne perfektne zobraziť prichádzajúceho za šera či v noci, pripojíte na 7" farebnú obrazovku s vysokým rozlíšením aj ovládanie vchodových dverí, či pojazd brány. Pomocou jediného tlačidla tak na diaľku jednoducho otvoríte návšteve, bez toho aby ste museli opúšťať pohodlie svojho bytu.

 

Videotelefón EMOS EM-03M vás poteší jednoduchou montážou pomocou 2 vodičov, jednoduchým intuitívnym ovládaním a premyslenými detailmi, ku ktorým patrí napríklad štítok na menovku.

 

Vždy viete, kto je pri vchode

So sadou videotelefónu EMOS EM-03M s farebným LCD displejom si budete vždy istí, čo sa deje pred bránkou alebo pri vašich dverách. Už vám nič neunikne. Vďaka 80° uhlu záberu kamerovej jednotky uvidíte každého, kto u vás doma alebo v kancelárii zazvoní. A aby vás príchod návštevy vždy potešil, môžete si regulovať hlasitosť zvonenia a zvoliť si jednu z šestnástich prednastavených melódií, ktorá bude najlepšie lahodiť vášmu uchu.

 

Návštevníka zobrazí vo dne aj v noci

Infračervené LED diódy sa postarajú o dokonalé snímanie kamery, či už je vonku ostré denné svetlo, alebo hlboká tma. Kamera so širokým uhlom záberu sníma cez deň bežným spôsobom, pri zhoršených svetelných podmienkach si potom automaticky presvieti. Vďaka tomu máte prehľad o tom, kto za vami prišiel vo dne aj počas temnej noci.

 

Odomknete vchod a na diaľku otvoríte aj bránu

Videotelefón EMOS EM-03M vám zjednoduší život v mnohých ohľadoch. Nielen že vás upozorní na prichádzajúcu návštevu, stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore ale navyše jednoducho na diaľku odomkne vstupné dvere alebo otvorí bránu.

 

Široký uhol záberu

Dverové kamerová jednotka je prispôsobená širokému spôsobu použitia. Uhol jej záberu je 80°, a tak ju môžete umiestniť aj na nízky plot alebo tam, kde sa vám to najviac hodí. Obraz z kamerovej jednotky sa vám potom prenesie na 7" farebnú obrazovku.

 

Perfektný obraz vo dne aj v noci

V šere, či v tme si kamerový systém automaticky presvieti infračervenými LED diódami. Prichádzajúceho tak ľahko rozpoznáte aj za sťažených svetelných podmienok.

 

Prepojenie pomocou dvoch vodičov

Máte teraz klasický zvonček a chceli by ste ho jednoducho vymeniť za videotelefón So zariadením EMOS EM-03M to hravo zvládnete, bez toho aby ste museli na miesto privádzať ďalšie káble. Videotelefón EMOS EM-03M je totiž pripravený na prepojenie pomocou dvoch vodičov, namiesto klasických štyroch.

 

Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány

Prišla vám návšteva a vy to máte k dverám ďaleko? Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverový zámok pri vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán.

 

Vodeodolné prevedenie kamerovej jednotky

Zariadenie na prenos obrazu a zvuku je možné jednoducho namontovať kamkoľvek, kde to potrebujete. Okrem toho je ale dverná kamerová jednotka vodeodolná (IP 44) a vyrobená tak, aby odolala útoku vandalov a skvele vám slúžila po mnoho rokov.

 

Základné parametre

počet tlačidiel kamerovej jednotky: 1x

zloženie sady:         1× dverná kamerová jednotka, 1× LCD, zdroj

ovládanie zámku/pojazdu brány:   áno/áno

aplikácia pre vzdialenú správu:      bez aplikácie

napájanie monitora: 14,5 V DC (súčasťou balenia)

zdroj súčasťou balenia:       áno

napájanie kamerovej jednotky:     z monitora

možnosť nahrávania:          nie

intercom:      nie

možnosť pripojenia CCTV kamier:  nie

požadovaná kabeláž:          RVV/CYSY 2× 1,0 mm

počet vodičov (monitor/zámok/brána):     2+0+0

uhol záberu kamery: 80°

prísvit kamery:        áno, do 150 cm

snímací prvok kamery:       1/3 CCD s IR prisvietením

počet melódií:          16

regulácia hlasitosti:   áno

prevedenie (slúchadlo/ hands free):         hands-free

antivandal prevedenie kamerovej jednotky:        áno

montáž:        na stenu

krytie: IP44

farebný displej:       áno

rozmer kamerovej jednotky:        141 × 63 × 40 mm

rozmer monitora:     152 × 215 × 18 mm

veľkosť displeja:      7"

 

 

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421 2 32132035
E-mail: Ivan.Cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore