Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CANON AS-120 II stolová kalkulačka

Na objednanie do 7 prac. dní

Miniatúrna stolná kalkulačka s 12-miestnym displejom. Profesionálne telo s oblúkovým tvarom. Horné a spodné časti púzdra sú vyrobené z recyklovaného materiálu spoločnosti Canon. Výpočty prirážky k cene (MU), vrátenej sumy (RV) a celkového súčtu (GT). Zdvojený zdroj napájania (solárne a batériové). Veľký naklonený displej

bez DPH 3,89 €
s DPH 4,67 €
-
+

Popis produktu

Veľký naklonený displej LCD

Zásluhou svojho oblúkového tvaru má táto 12-miestna kalkulačka veľký naklonený displej LCD, takže môžete na prvý pohľad ľahko prečítať všetky číslice, a to v rôznych svetelných podmienkach. Užívateľsky prívetivé rozvrhnutie - s jasnou klávesnicou a veľkými farebne rozlíšenými klávesmi - zaisťuje ľahké a bezchybné zadávanie vstupov.

 

Elegantný a profesionálny štýl

Táto kompaktná a ľahká tmavo šedá kalkulačka vyzerá elegantne a profesionálne. Je navrhnutá tak, aby sa hodila na váš stôl alebo poličku.

 

Ekologická výhoda

Zaobstarajte si túto výkonnú a ekologicky šetrnú kalkulačku s 12miestnym displejom a plastovým puzdrom vyrobeným z recyklovaných kopírok Canon a získajte ekologickú výhodu pre svoju firmu. Ide o perfektné riešenie pre verejné a súkromné organizácie dodržiavajúce zásady ochrany životného prostredia (Green Procurement Policy), ale aj pre všetky zodpovedné podniky, vzdelávacie inštitúcie a užívateľov, ktorým leží na srdci ochrana prírody.

 

Úsporná prevádzka

Kalkulačku je možné napájať pomocou solárneho článku aj batérie, takže sa na ňu vždy môžete spoľahnúť, a to bez ohľadu na svetelné podmienky. Funkcia automatického vypnutia vypne kalkulačku v prípade, že nie je používaná po dobu približne 7 minút, čím šetrí energiu.

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 32132021
E-mail: Dusan.Pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore