Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

Oral-B Elektrická kefka Genius PRO 9000 white

Na objednanie do 7 prac. dní

3D systém (8 800 oscilacií a 40 000 pulzov za minútu), 6 čistiacích programov: Normálný, jemný, masážny, leštiaci a prodĺžený (3min.)+čištenie jazyka,držiak "Smart ring" , profesionálný časovač (4x30s) senzor tlaku, 4 koncovky v balení, smart cestovné púzdro, Oral-.B mobilná aplikácia, Li-ion bateria.
AKCIA! Nakupujte bez rizika aj v roku 2018 a 2019!
Viac sa dočítate TU.


Všetky produkty v akcii.

bez DPH 147,90 €
s DPH 177,48 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

Dokonalé čistenie

Kefka je vybavená krúžkom (indikátorom) SmartRing, ktorý mení svoju farbu v závislosti na vašom čistení. Je viditeľný z každého uhla a umožňuje pohodlne vidieť spätnú väzbu senzora tlaku, časovača a pripojenie cez Bluetooth. Taktiež si môžete prostredníctvom Oral-B aplikácie v smartfóne naprogramovať jednu z 12 možných farieb.

 

-         Šesť rôznych čistiach režimov- vyberte si ten správny

-         Daily Clean - režim na každodenné čistenie

-         Sensitive - jemné, ale napriek tomu dôkladné čistenie citlivých oblastí

-         Whitening - výnimočné leštenie zubov pre príležitostné alebo každodenné použitie

-         Gum Care - jemná masáž ďasien

-         Pro-Clean - režim pre intezívne 3D čistenie

-         Tongue Cleaning - pre odstránenie baktérií z jazyka

 

3D technológia čistenia

3D čistenie osciluje, otáča a pulzuje, čím rozbíja a odstraňuje až o 100% viac plaku ako bežná manuálna zubná kefka. Je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (až 8 800 čistiacich pohybov za minútu a 40 000 pulzácií v porovnaní so 600 u manuálnej zubnej kefky). Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná. V aplikácii Oral-B si tiež môžete nastaviť program bielenie, ktorý vám pomôže zlepšiť návyky v ústnej hygiene.

 

Detektor pozície kefky

Kefka je inovovaná aj o senzor snímania pozície kefky, preto pri čistení už nevynecháte ani jeden zub. Umožňuje vidieť, kde si čistíte zuby, a následne napraviť zlú techniku ​​čistenia, aby ste nikdy žiadne miesto nevynechali. Nápomocný bude aj 2 minútový časovač, ktorý vám pomôže čistiť si zuby v tú správnu dobu.

 

Senzor tlaku

Táto funkcia šetrí vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu vašich zubov. Inovatívna zubná kefka ponúka trojitý senzor tlaku, čo pomáha chrániť ďasná pred nadmerným tlakom. Indikátor SmartRing sa rozsvieti a spomalí a následne zastaví pulzácie, keď budete pri čistení príliš tlačiť. Okrem toho budete počuť počas čistenia zubov aj iný zvuk.

 

Až 12 dní čistenia bez nabíjania

Elektronická zubná kefka sa nielen rýchlejšie nabíja, ale aj vydrží až 12 dní prevádzky ( 2x denne 2 minúty). Nechýba ani indikátor nabíjania, kedy vám oznámi potrebu kefku nabiť.

 

Obsah balenia

1x telo kefky Braun Oral-B Genius 9000 White

1x čistiaca hlavica CrossAction

1x čistiaca hlavice Sensitive

1x čistiaca hlavica 3D White

1x čistiaca hlavica FlossAction

1x nabíjačka

1x úložisko pre kefkové hlavice

1x držiak na mobilný telefón

1x luxusné cestovné puzdro

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018

Ak farba výrobku alebo celý model nezodpovedajú vašim predstavám, môžete nám výrobok vrátiť. My vám zaručujeme vrátenie penazí. Náš program "Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018!" vám umožňuje vyskúšať si najnovšie výrobky Oral-B.

 

Ak niektorý z nich nesplní vaše ocakávania, môžete ho do 100 dní od kúpy vrátit na nižšie uvedenú adresu: Idea Element s.r.o, Trnavská 86, 04011 Košice, Slovenská republika, Tel.: +421 02/5710 1135, E-mail: informacie.im@pg.com.

 

 

Záruka 24 mesiacov

Recenzie a návody

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421-2-321-320-35
E-mail: ivan.cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore