Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

Oral-B Elektrická kefka Pro 2500 3D White + Travel Case - pink

Na objednanie do 7 prac. dní

3D systém, 1 čistiaci program, profesionálny časovač (4x30s) a tlakový senzor, 1 koncovka, cestovné púzdro, Prepojenie s mobilnou aplikáciou Oral-B cez Sound connectivitiy (neobsahuje bluetooth).
AKCIA! Nakupujte bez rizika aj v roku 2018 a 2019!
Viac sa dočítate TU.


Všetky produkty v akcii.

bez DPH 57,50 €
s DPH 69,00 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

Braun Oral-B prichádza s ďalšou ružovou limitovanou edíciou elektrickej kefky a s cestovným puzdrom navyše. Vďaka unikátnej 3D technológii a tlakovému senzoru Braun Oral-B PRO 2500 3D White spoľahlivo a šetrne odstráni všetky nečistoty z celej ústnej dutiny vrátane ťažko prístupných miest. Ako bonus je u tieto kefky možnosť prepojenia s chytrým telefónom. Vďaka špeciálnej aplikácii, ktorú si môžete stiahnuť na App Store alebo Google Play budete mať svoje zuby "pod kontrolou".

 

Čistiace režimy

Daily Clean (čistiaci) ? režim na každodenné čistenie

Gum Care ? jemná masáž ďasien

 

Špeciálna 3D technológia čistenia

Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (až 8 800 čistiacich pohybov za minútu a 40 000 pulzácií v porovnaní so 600 u manuálnej zubnej kefky). Štetiny kefky oscilujú dovnútra a von, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili povlak. Pulzy narušia štruktúru usadeného povlaku a rotačný pohyb ho potom ľahšie odstráni. Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná.

 

Koniec zbytočného tlaku na zuby

K podpore optimálneho čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Ak na zubnú kefku príliš zatlačíte, rozsvieti sa červená kontrolka senzora tlaku, ktorá vás upozorní, aby ste tlak znížili. Okrem toho budete počuť počas čistenia zubov aj iný zvuk. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vašich zubov.

 

Profesionálny časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám zvukom v 30 sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.

 

Až 7 dní čistenia bez nabíjania

Kefka vydrží až 7 dní prevádzky na batériu pri čistení zubov 2x denne 2 minúty. Stav nabitia batérie môžete strážiť vďaka indikátoru nabíjania.

 

Vymeňte čistiacu hlavicu včas

Kefka sama upozorní, kedy je potrebné vymeniť hlavičku. Modrá vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednutá, je čas výmeny.

 

Obsah balenia

1 x telo kefky Oral-B PRO 2500 v růžovej farbe

1 x stojan - nabíjačka

1 x cestovné puzdro

1 x čistiaca hlavica 3D White

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018

Ak farba výrobku alebo celý model nezodpovedajú vašim predstavám, môžete nám výrobok vrátiť. My vám zaručujeme vrátenie penazí. Náš program "Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018!" vám umožňuje vyskúšať si najnovšie výrobky Oral-B.

 

Ak niektorý z nich nesplní vaše ocakávania, môžete ho do 100 dní od kúpy vrátit na nižšie uvedenú adresu: Idea Element s.r.o, Trnavská 86, 04011 Košice, Slovenská republika, Tel.: +421 02/5710 1135, E-mail: informacie.im@pg.com.

 

 

Záruka 24 mesiacov

Recenzie a návody

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421-2-321-320-35
E-mail: ivan.cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore