Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

Oral-B Elektrická kefka Pro 750 Cross Action + Travel Case -black

Na objednanie do 7 prac. dní

3D systém, 1 čistiaci program, profesionálny časovač (4x30s) a tlakový senzor, 1 koncovka, cestovné púzdro. Prepojenie s mobilnou aplikáciou Oral-B cey Sound connectivitiy (neobsahuje bluetooth).
AKCIA! Nakupujte bez rizika aj v roku 2018 a 2019!
Viac sa dočítate TU.


Všetky produkty v akcii.

bez DPH 34,68 €
s DPH 41,62 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

Zubná kefka jemne čistí v oblastiach, kde sa môžu hromadiť baktérie zubného plaku. Poskytuje účinné odstránenie zubného plaku aj v ťažko dostupných miestach a je šetrná k zubom a ďasnám. Elektrická zubná kefka PRO 750 využíva na účinné odstránenie zubného plaku rovnaké 3D pulzačné a rotačné pohyby ako ostatné modely radu. Vodotesná rukoväť je bezpečná a je určená na používanie v kúpeľni.

 

Nová čistiaca hlavica Cross Action jemne pulzuje, čím narúša zubný plak a rotačným pohybom ho potom odstraňuje. Časovač signalizuje stomatológmi odporúčané 2-minútové čistenie: 4x30 sekúnd. Po 30 sekundách zmení vibráciu a upozorní na zmenu čistiaceho kvadrantu.

 

Na jedno nabitie vydrží kefka dlhšie ako 1 týždeň (pri pravidelnom čistení 2-krát denne 2 minúty). Integrované Bluetooth v rukoväti kefky na jednoduché prepojenie s vaším mobilným prístrojom a s aplikáciou Oral-B App v slovenskom jazyku.

 

Základné parametre

8 800 oscilačno-rotačných pohybov / min.

20 000 pulzácií / min.

5 režimov čistenia prepínanie režimov na rukoväti

NiMH batéria

 

Obsah balenia

zubná kefka Oral-B

nabíjací stojan

nová čistiaca hlavica Cross Action na každodenné čistenie

cestovné puzdro

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018

Ak farba výrobku alebo celý model nezodpovedajú vašim predstavám, môžete nám výrobok vrátiť. My vám zaručujeme vrátenie penazí. Náš program "Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018!" vám umožňuje vyskúšať si najnovšie výrobky Oral-B.

 

Ak niektorý z nich nesplní vaše ocakávania, môžete ho do 100 dní od kúpy vrátit na nižšie uvedenú adresu: Idea Element s.r.o, Trnavská 86, 04011 Košice, Slovenská republika, Tel.: +421 02/5710 1135, E-mail: informacie.im@pg.com.

 

 

Záruka 24 mesiacov

Recenzie a návody

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421-2-321-320-35
E-mail: ivan.cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore