Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

MANTA SPK5100, Bezdrôtový karaoke reproduktor, BT, FM, USB

Manta SPK5100 je mimoriadne kompaktný párty reproduktor, ktorý si vďaka svojej nízkej hmotnosti môžete vziať so sebou kamkoľvek chcete. Je ideálny aj do detskej izby. O skvelú zábavu sa postará jeho 20 centimetrový širokopásmový reproduktor s výkonom 18W RMS a magnetizujúce Disco LED osvetlenie. Kapacita batérie vám umožní hrať hudbu až 3 hodiny! Ak je večierok dlhší, stačí, keď reproduktor pripojíte pomocou priloženého kábla USB k nabíjačke telefónu. Reproduktor SPK5100 má funkciu karaoke, rozšírenú o možnosť ovládania hlasitosti mikrofónu. Aby bol hlas interpreta ešte profesionálnejší, je reproduktor vybavený funkciou echo a prioritou mikrofónu. Ďalej môžete zaznamenávať výkon svojho dieťaťa. Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť USB flash disk do USB portu a začať nahrávať. Takto si uchováte výkon nielen v pamäti.

Predaj produktu skončil

Podobné produkty

Popis produktu

Žiadne zamotané káble

Vďaka vstavanému modernému modulu bluetooth 5.0 môžete k reproduktoru bezdrôtovo pripojiť svoj smartphone, tablet alebo notebook. Ak sa vám naopak batéria v telefóne vybila, pripojte jednotku USB flash alebo vložte kartu microSD a pokračujte v hraní.

 

Každé dieťa miluje spievať

Reproduktor SPK5100 má funkciu karaoke, rozšírenú o možnosť ovládania hlasitosti mikrofónu. Aby bol hlas interpreta ešte profesionálnejší, je reproduktor vybavený funkciou echo a prioritou mikrofónu. Ďalej môžete zaznamenávať výkon svojho dieťaťa. Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť USB flash disk do USB portu a začať nahrávať. Takto si uchováte výkon nielen v pamäti.

 

Zabudovaný tuner FM s automatickým ladením a pamäťou 30 staníc vám umožní počúvať vaše obľúbené rozhlasové vysielanie. Všetko, čo musíte urobiť

 

Základné parametre

18 W (RMS)

Podporované typy súborov: MP3, WAV

Bluetooth: 5.0

Sloty: USB / MIC / AUX / TF

Funkcie: Bluetooth, Disco svetelné efekty, Karaoke, FM rádio

FM rádio

Frekvenčný rozsah: 40 Hz - 20 khz

Citlivosť: 93 db +/- 3 db

Napájanie: 5 V DC, vstavaná batéria, výdrž batérie až 4 hodín

Obsah balenia: Manuál, záručný list, USB kábel

Hmotnosť (kg): 2,5

Rozmery: 26 x 21 x 41 cm

 

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Fabián Milan

Fabián Milan

Tel: +421 2 32132031
E-mail: Milan.Fabian@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore