Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

NEO TOOLS 90-127, Čistička vzduchu 6v1, UVC lampa, Ionizátor

Čistička vzduchu 45W, šnúra 225m3 / h, plocha 27m2, technológia dezinfekcie ultrafialovým vzduchom je na základe baktericídneho pôsobenia UVC žiarenia. Ničí všetky baktérie, vírusy, roztoče a plesne. Účinnosť ( CADR ) 225 m3/h. Čistič vzduchu NEO 6 v 1 so štvorstupňovým filtračným systémom, lampou UVC, ionizátorom vzduchu a funkciou zvlhčovača vzduchu je najpokročilejším produktom v rade NEO. Vysoko efektívny HEPA filter filtruje 99,97% jemných častíc prachu, peľu, peľu, roztočov a látok znečisťujúcich ovzdušie pomocou PM 2,5. Filter s aktívnym uhlím neutralizuje nežiaduce pachy. Jemný predfilter udržuje vlasy, šupinky a chĺpky na mieste pre zdravší a čistejší vzduch v interiéri. V dôsledku chemických reakcií sa baktérie a chemické zlúčeniny usadzujúce sa na povrchu fotokatalytického povlaku rozkladajú na neškodné látky (oxid uhličitý a voda). Pohodlné ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo dotykového panela s indikátormi kvality vzduchu a opotrebenia filtra. Určené pre miestnosti s rozlohou do 27 m2 a kapacita čistenia vzduchu CADR je 225 m3 / h (Odporúčaný interval výmeny filtra je 6 mesiacov)

AKCIA! Nakúpte produkty značiek Neo Tools, Graphite alebo Verto v hodnote min. 120 EUR s DPH a dostanete NEO TOOLS GD015, Multifunkčné náradie 19v1.
Pozri darček


Všetky produkty v akcii

Predaj produktu skončil

Podobné produkty

Popis produktu

Základné parametre

Výkon: 45W

Napájanie: 220-240V

Hlučnosť: 35-61 dB

Maximálna plocha čistenia: 27 m2

Účinnosť: 225 m3 / h

Filtre: predfilter, HEPA H11, uhlík, fotokatalytický filter

UVC lampa ničí baktérie a vírusy

Ionizátor (10 mil. iónov/cm3)

Tri prevádzkové rýchlosti

Nočný mód

Automatický režim

Indikátor kvality ovzdušia

Indikátor použitia filtra

 

 

Záruka 24 mesiacov

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore