Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CREATIVE SOUND BLASTER Omni Surround 5.1 70SB156000002

Na objednanie do 5 prac. dní

USB zvuková karta 5.1 s technológiou SBX Pre Studio, aplikácia Sound Blaster Omni Control Panel pre jednoduché nastavenie zvuku, SNR 100 dB, slúchadlový zosilňovač s impedanciou 600 ohm, vstavaný duálny smerový mikrofón.

bez DPH 49,00 €
s DPH 58,80 €
-
+

Popis produktu

Zvuková karta Sound Blaster Omni Surround 5.1 je ideálny pre každého, kto požaduje vyššiu kvalitu zvuku proti existujúcej integrovanej karte počítača alebo notebooku. Prichádza vybavená technológiou SBX Pre Studio, ktorá poskytuje maximálnu kvalitu zvuku 5.1 pre vaše filmy, hudbu a hry. Nahraďte podpriemernú kvalitu integrovanej zvukovej karty vysoko kvalitným zvukom Sound Blaster.

 

So špeciálnou aplikáciou Sound Blaster Omni Control Panel budete mať nastavenie SBX Pre Studio vždy pod plnou kontrolou. Vylepšíte si tak zvukovú kvalitu filmov na svojom počítači alebo notebooku veľmi jednoduchým ťahaním posuvníka, presne ako Vám vyhovuje.

 

Zvuková karta obsahuje tiež vstavaný duálny smerový mikrofón, ktorý umožňuje sústrediť citlivosť mikrofónu na hlas užívateľa a potlačiť hluk okolia. S mikrofónom s technológiou CrystalVoice získate špičkovú kvalitu hlasu pre nahrávanie a komunikáciu.

 

Zvuková karta Sound Blaster Audigy Fx je vybavená technológiou SBX Pre Studio a ponúka výkonný slúchadlový zosilňovač s impedanciou 600 ohm pre najnáročnejších slúchadlá. Odstup signál šum SNR dosahuje v tomto prípade pekné hodnoty 100 dB. Možnosti pripojenia ponúka: Line Out: 2 x RCA jack (Front Out) 1 x 3.5mm (Rear L / R) 1 x 3.5mm (C / Sub), Vstup pre mikrofón 1x 3,5 mm konektor, Vstup: 1x 3, 5mm konektor, Optický výstup: 1x TOSLINK.

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Júlia Pazicka

Júlia Pazicka

Tel: +421 2 32132032
E-mail: julia.pazicka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore