Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

LOGITECH G213 PRODIGY, Herná klávesnica SK/CZ

Na objednanie do 7 prac. dní

Moderná klávesnica Logitech G213 PRODIGY je určená zanieteným hráčom a fanúšikom štýloveho príslušenstva. Extrémne rýchla odozva s citlivou spätnou väzbou Vám zaručí najrýchlejšie reakcie pri hrách. Disponuje špeciálnym podsvietením s možnosťou individuálneho nastavenia zo spektra 16,8 milióna farieb. Klávesnica je odolná voči poliatiu tekutinou. Je polohovateľná s integrovanou opierkou zápästia. Nechýbajú rýchle multimediálne klávesy určené pre video a hudbu. SK/CZ verzia klávesnice.

bez DPH 66,60 €
s DPH 79,92 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu4x rýchlejšia než bežné klávesnice

Každá klávesa klávesnice Logitech G213 Prodigy bola optimalizovaná pre zvýšenie hmatovej odozvy, poskytujúc tak ultrarýchlu a citlivú spätnú väzbu, ktorá je až 4x rýchlejšia než u bežných klávesníc. Funkcia anti-ghosting bola vyladená pre optimálnu hernú výkonnosť - budete mať všetko pod kontrolou aj pri súbežnom stlačení viacerých herných klávesov.

 

Vyberte si až zo 16,8 milióna farieb

Dodajte svojmu systému na osobitosti, a to vďaka piatim individuálnym zónam podsvietenia zo spektra až 16,8 milióna farieb. Prispôsobte si farby svojej zostave, špecifickým hrám, alebo len prezentujte svoje obľúbené farby. Nepatrný únik svetla okolo krytu klávesy znamená viac svetla vychádzajúceho z písmena - jednotlivé klávesy tak budú žiarivejšie a ľahšie k nájdeniu v tme.

 

Vyvinutá pre skutočný život

Nehody sa stávajú, a preto bola klávesnica G213 Prodigy vyvinutá pre skutočný život. Bez ohľadu na to, či hráte alebo pracujete, klávesnica G213 Prodigy ustojí hrubým zaobchádzaním vďaka robustnej konštrukcii odolnej proti poliatiu tekutinou (testované s rozliatou tekutinou v objeme 60 ml) - takéto nehody Vás už nezaskočia.

 

Hrajte dlhšie

Nastavte si klávesnicu do ideálnej polohy vďaka možnosti sklopenia nožičiek do dvoch rôznych uhlov, zmiernite nepohodlie či únavu opretím o integrovanú opierku zápästia, a hrajte pohodlne ďalej, level po leveli.

 

Prehrať, pozastaviť, preskočiť, nastaviť

Ovládajte prehrávanie skladieb na pozadí bez nutnosti pozastaviť akciu. Klávesnica G213 je vybavená špeciálnymi ovládacími prvkami pre médiá, ktoré možno využívať pre prehrávanie, pozastavenie a stlmenie skladieb či videí behom okamihu. Regulujte hlasitosť alebo preskočte na ďalšiu skladbu jednoduchým stlačením tlačidla.

 

Zjednodušte si hranie

Logitech Gaming Software vám umožní si klávesnicu G213 prispôsobiť pre ešte vyššiu praktickosť a využiteľnosť. Nastavte si podsvietenie RGB, ušetrite čas priradením rôznych funkcií niektorým klávesám, a využite mnoho ďalších nastavení a možností.

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 -321-320-21
E-mail: dusan.pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore