Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

LOGITECH MX Master 3 Advanced

Na objednanie do 5 prac. dní

Profesionálna laserová myš s nastaviteľným DPI až 4000 vhodná pre každodenné využitie pre profesionálov. Funkcia MagSpeed pre zastavenie s presnosťou na pixel a prechádzanie 1000 riadkov za sekundu. Oceľové koliesko s prvotriednou hmatovou odozvou, veľmi tichá prevádzka, ergonomicky tvarovaný profil, druhé koliesko pre ovládanie palcom, ergonómia pre pravú ruku, možnosť prispôsobenia pre obľúbené aplikácie, možnosť pripojenia až ku 3 zariadeniam, zabudovaná batéria s výdržou 70 dní na jedno nabitie, odnímateľný káblik USB-C

bez DPH 81,50 €
s DPH 97,80 €
-
+

Popis produktu-         Technológia Darkfield pre vysokú presnosť

-         Nastaviteľné DPI až 4000

-         7 tlačidiel + rolovacie koliesko s funkciou automatického prepínania

-         Koliesko pre palec

-         Navrhnutá pre pravú ruku

-         Tlačidlo na gestá

-         Bezdrôtová technológia Advanced 2,4 GHz a Bluetooth

 

Vysoký výkon

5x presnejšie laserový senzor zabezpečuje, že kurzor myši je v súlade s vaším zámerom. Disponuje rozlíšením 4000 dpi , je nastaviteľné v krokoch po 50 dpi. Snímanie Logitech Darkfield umožňuje pohyb na prakticky ľubovoľnom povrchu - dokonca aj na skle.

 

Pripojenie viacerých zariadení a skvelá výdrž

Myš môžete spárovať až s troma zariadeniami a prepínať medzi nimi jedným stlačením tlačidla Easy-Switch . Používajte ju so svojim notebookom, stolným počítačom alebo kancelársku zostavou. Zabudovaná 500 mAh batérie na jedno nabitie vydrží pracovať až 70 dní . Dobíjate ju pomocou USB-C kábla . Zaujímavosťou je, že po 1 minúte nabíjania môžete s myšou pracovať až 3 hodiny.

 

Jednoduchá obsluha

Myš je vybavená celkom 7 tlačidlami (ľavé / pravé kliknutie, späť / vpred, prepínanie aplikácií, zmena režimu kolieska, stredné tlačidlo). Rolovacie koliesko disponuje funkciou automatického prepínania. Ďalej na jej tele nájdete koliesko ovládané palcom a tlačidlo na gestá.

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 32132021
E-mail: Dusan.Pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore