Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

XBOX ONE NHL 16 CZ XBOXONENHL2016CZ

Dočasne nedostupný Výpredaj

NHL 16 prichádza na ľad s cieľom ponúknuť nové spôsoby hry v tímovom podaní. V najobľúbenejších singleplayerových režimoch Vás čakajú nové funkcie a prvky, všetky hráčske pozície sa dočkali zmien v hrateľnosti a bezkonkurenčná prezentácia zápasov opäť navodí skvelú atmosféru. Na vývoji ročníka 16 sa viac než kedykoľvek predtým podieľali svojimi návrhmi fanúšikovia série

bez DPH 9,99 €
s DPH 11,99 €
-
+

Popis produktu

-         Nechajte si prebrúsiť korčule a zavolajte kamarátov, pretože režim EA Sports Hockey League je späť! Tento fanúšikmi mimoriadne obľúbený tímový online režim sa dočkal kompletného prepracovania. Máte teraz možnosť zvoliť si niektorú zo špecializovaných tried hráčov, ktoré prinášajú vysoko konkurenčný, ale pritom vyvážený herný zážitok. O úspechu a neúspechu v zápase teraz rozhodujú jednak individuálne schopnosti a aj schopnosti tímovej spolupráce.

 

-         Ovládajte teraz všetkých dvanásť hokejistov na ľade vrátane brankárov. Vďaka reálnym súpiskám tímov NHL sa teraz môžete stretávať v zápasoch s ďalšími hráčmi z celého sveta, alebo sa na vstup do EA Sports Hockey League pripraviť s priateľmi v nehodnotených prípravných zápasoch.

 

-         Online kooperácia je ideálnym herným režimom pre tých, ktorí sa proste len tak chcú s kamarátmi zvaliť na gauč, spojiť sily a zahrať si hokej online s priamym vstupom do rozohratých zápasov. Tiež sa výborne hodí pre tímový tréning pred tým, než vyzvete súperov v OTH, alebo EASHL.

 

-         Úlohou generálneho manažéra nie je len zhánať tých najlepších hráčov do tímu, ale tiež zaistiť, aby tí správni hráči podávali dobré výkony ako tím. Každý z hráčov vo Vašich tímoch v NHL a AHL má inú povahu, s ktorou sa musíte vysporiadať. Riešiť musíte požiadavky na výmenu, vzájomné vzťahy medzi spoluhráčmi a mnoho ďalších situácií a to prostrednictvom tímových pohovorov, alebo zmenami na súpiske, ktoré priamo ovplyvnia výkonnosť tímu.

 

-         V rámci úplne nového systému rozvoja hokejistu v režime Be a Pro Váš spôsob hry určuje to, akým typom hráča sa stanete. Výkony na ľade bezprostredne ovplyvňujú mieru vylepšenia herných vlastností Vášho profíka, hra tak reflektuje Váš štýl hry. V hre NHL 16 sa tiež znovu objavuje možnosť simuácie hry do ďalšieho striedania a možnosť začať v úlohe nováčika v CHL s cieľom dotiahnuť to až na superhviezdu NHL.

 

-         Hockey Ultimate Team, najobľúbenejší režim v sérii NHL sa dočkal ďalšieho vylepšenia. Zdokonalený singleplayerový manažment hráčov a sezóny v HUT Vám ponúka ďalšiu možnosť, ako zapracovať na svojej hre predtým, než sa vhrnete do online sezón HUT, alebo vyzvete kamarátov v režime Hrať s priateľom.

 

-         Doc Emrick, Eddie Olczyk a Ray Ferraro sú späť, aby okomentovali vývoj diania na ľade a zásadné okamihy zápasov. K dramatickosti zápasov prispieva i rozšírená prezentácia v štýle priamych prenosov stanice NBC Sports.

 

-         Detailnejšia podoba tváre a súčastí výstroja najlepších hráčov ligy pridáva ďalšiu úroveň autenticity celej hry. Novinky ako páska na čepeli hokejky, farebné šnúrky do korčúľ, alebo rôzne zafarbené kryty tváre Vám umožňujú vytvoriť si vlastného hokejistu presne tak, ako sami chcete.

 

-         Jedna z najstarších a najobľúbenejších hokejových tradícií, zarastené brady pre play-off, je späť. Cesta za ziskom trofeje Stanley Cup vedie cez husté strniská vďaka presným replikám brád rôznych tvarov, dĺžok, hustoty a rýchlosti rastu.

-          Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Nespala Jakub

Nespala Jakub

Tel: +421-2-321-320-34
E-mail: jakub.nespala@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore