Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

NETATMO Welcome - camera with face recognition NSC01-EU

Doprava zdarma

Smart strážny systém pre kancelárie alebo domácnosti vo veľmi štýlovom prevedení s funkciou rozpoznania nastavených tvárí a zasielanie informácií na inteligentné mobilné telefóny alebo tablety. Možnosť natáčania videá vo FullHD kvalite 1920 x 1080 bodov, širokouhlý objektív až 130 °, slot pre microSD karty max. 32GB (8GB v balení), WiFi (b / g / n) + LAN, citlivý mikrofón, odolné hliníkové telo, webová aplikácia pre PC a NB, infračervené LED diódy.

Predaj produktu skončil

Podobné produkty

Popis produktu

Špičková kvalita obrazu a technológia rozpornávania tvárí? Žiaden problém pre kameru Netatmo Welcome. Kamera rozpoznáva tváre ľudí ktorý sa pohybujú pre ňou. Automaticky pošle rozpoznané tváre do vašeho smartfónu a samozrejme upozorňuje aj na neznáme tváre. Okamihy plné nervozity a čakania na správu od vašich detí, že dorazili v poriadku domov, sú preč. Zariadenie Netatmo Welcome vie rozpoznať tváre a informuje vás, akonáhle niektorý člen vašej rodiny dorazí domov. Samozrejme si môžete nastaviť, ktorú osobu chcete sledovať a ktorú nie.

 

Elegantná kamera, ktorá predstavuje skvelý dizajnový doplnok, umožňuje nakrúcať video vo Full HD rozlíšení(1920 × 1080 px). Vďaka širokému zornému poľu až 130° zaznamená každý pohyb. Obraz z kamery so zvukom môžete sledovať v reálnom čase. Stačí kameru pripojiť k bezdrôtovej sieti WiFi alebo pomocou ethernetového portu. Záznam uložíte aj na kartu MicroSD s kapacitou až 32 GB. V balení nájdete 8GB kartu, takže môžete začať ihneď nakrúcať. Samozrejmosťou sú aj infračervené LED diódy. Záznam vo vysokom rozlíšení tak získate aj za šera a úplnej tmy.

 

-         kamera s funkciou rozpoznávania tvárí

-         kamera má až 130° zorné pole

-         kamera obsahuje aj nočné videnie

-         dokonale rozpoznáva tváre osôb pred kamerou

-         po nasnímaní cudzej tváre môže okamžite poslať informáciu na váš smartfón

-         rozmery 45x45x155 mm

-         rozlíšenie  1920x1080

-         bezdrôtové pripojenie pomocou Wi-Fi 802.11 b / g / n (2.4G)

-         kamera je vyrobená z eloxovaného hliníka

-         kompatibilita s mobilnými telefónmi a tabletmi, ktoré majú iOS 8 a vyššie, Android 4.3 a vyššie

 

Balenie obsahuje

kamera

dobíjací adaptér

USB kábel

8GB SD karta

 

Záruka 24 mesiacov

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore