Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

MANTA Bluetooth reproduktor FORTAN SPK303RD

Bezdrôtový reproduktor Manta SPK303BL FORTAN je miniatúrne zariadenie, ktoré poskytuje zvuk s výkonom 10 W. V zariadení je integrovaný audio prehrávač s podporou prehrávania MP3 nielen z USB portu, micro SD kariet, AUX vstupu, ale hlavne aj pripojenia Bluetooth 2.1. K dispozícii je aj nečakane FM tuner a prijímač DAB vysielania. Dva stredové a dva výškové reproduktory dosahujú výkon 10W. Napájanie prebieha zo vstavanej batérie.

Predaj produktu skončil

Popis produktu

Žiadna poriadna párty sa nezaobíde bez hudobného sprievodu, ktorý roztancuje a zabaví každého zúčastneného. Nie vždy je však k dispozícii audio zostava, ktorá by to umožnila. Manta Fortan je miniatúrny prenosný bezdrôtový reproduktor, ktorý prehráva zbierku Vašej obľúbenej hudby priamo z Vášho smartfónu, tabletu, počítača alebo iných prenosných zariadení prostredníctvom viacerých možností konektivity. Jednoduché ovládanie zaisťujú štyri tlačidlá umiestnené vedľa seba. Napájanie prebieha zo vstavanej batérie s kapacitou 1800 mAh, ktorá sa dobíja micro USB konektorom. Okrem modrej varianty je dostupná tiež červená.

 

Oživte každú oslavu

S Manta Fortan si každý môže vytvoriť jedinečnú párty doma a v menších miestnostiach. O zvuk sa stará štvorica stredových a výškových reproduktorov, ktoré dokopy podávajú výkon 10 W. Prehrávanie hudby je možné cez AUX 3,5mm vstup, pripojenie Bluetooth 2.1 s dosahom 10 metrov, USB port alebo čítačku kariet, s podporou prehrávania formátu MP3. Pokiaľ Vám ale stačí hudba len do pozadia, určite oceníte vstavaný tuner FM rádia a prijímač DAB vysielania, ktoré sa vo svete postupne stáva novým digitálnym štandardom rádiového vysielania.

 

Základné parametre

Výkon reproduktorov:        10 W

napájanie:     batérie

bluetooth:     Áno

Zásuvka USB:  Áno

Vstavaný mikrofón:  Áno

vlastnosti:     Hands-free súprava

sloty:  MicroSD, AUX

Vstavaná batéria:     1800 mAh

Záruka 24 mesiacov

Recenzie a návody

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Fabián Milan

Fabián Milan

Tel: +421 2 321 320 31
E-mail: milan.fabian@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore