Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

TP-Link XR500v, Archer AC1200 Wireless Dual Band Gigabit VoIP GPON Router

Na sklade od: 21. 5. 2021

AC1200 Bezdrôtový dvojpásmový gigabitový VoIP GPON Router, Econet Chipset, 866Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, 4 GE LAN ports, 2 RJ11 FXS, 1 USB 2.0, 1 SC/APC GPON port, 2 fixed antennas, G.984.x, Class C+, QoS, IGMP, OMCI, TR069(TR098)

bez DPH 46,58 €
s DPH 55,90 €
-
+

Príslušenstvo

Záruka 36 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 -321-320-21
E-mail: dusan.pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore