Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

TP-Link TX-6610 1-port gigabitový terminál GPON

Na objednanie do 5 prac. dní

TP-LINK TX-6610 je terminál novej generácie gigabitovej pasívnej optickej siete (GPON), ktorá je ideálna pre riešenie Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuveriteľne výkonné zariadenie, ktoré poskytuje užívateľom vysokorýchlostný prístup k internetu prostredníctvom GPON portu a jeho zdieľanie pomocou gigabitového ethernetového portu. Vďaka prenosovým rýchlostiam až 2,488 GBit / s, jednému portu GPON a jednému gigabitovému ethernetovému portu poskytuje terminál TX-6610 vysoko výkonné presmerovanie a zaisťuje tak hladký prenos VoIP a streamovanie HD videa.

bez DPH 24,24 €
s DPH 29,09 €
-
+

Popis produktu

Základné parametre

Rozhranie: 1x 10/100 / 1000Mbps RJ45 Porty, 1x SC / APC Port

Externý napájací zdroj: 9VDC / 0,6A

IEEE štandardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p

dátové sadzby Upstream: 1.244Gbps

Downstream: 2,488 Gbps

Rozmery (š xvxv): 102,7 x 37,9 x 106,9 mm

Vzdialenosť:  0 ~ 20km Max

GPON štandardy: ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

Trieda optického modulu: C +

Prijímač: APD-TIA

Vysielač: DFB Laser

Vlnová dĺžka: 1310 nm

Po prúde: 1490 nm

 

Ostatné

Certifikácia: CE, FCC, RoHS

Obsah balenia: TX-6610, Kábel Ethernet RJ-45, Príručka rýchlej inštalácie, Nabíjačka

Systémové požiadavky: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista  alebo Windows 7, Windows 8, Mac OS, NetWare, UNIX alebo Linux

Životné prostredie Prevádzková teplota: 0 ~ 40 (32 ~ 104 )

Teplota skladovania: -40 70 ~ 70 (-40 158 ~ 158 )

Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% nekondenzujúce

Skladovacia vlhkosť: 5% ~ 90% nekondenzujúce

Záruka 36 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 -321-320-21
E-mail: dusan.pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore