Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

Optický kábel SC/APC-SC/APC Simplex OS2(9/125um) kábel pre Orange alebo Magio 0,5m

Na sklade

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 0,5m. Singlemode simplex kábel obojstranne ukončený konektorom SC/APC. Konektor značky Seikoh Giken. Kábel ma v sebe vlákno 9/125 G.657.A1 Corning ultra. Priemer kábla 2mm. Merane podľa normy IEC 613-3-4 typicky IL menej ako 0,25dB, IEC 613-3-6 RL viac ako 60dB. Káble sú v triede C1.

bez DPH 7,70 €
s DPH 9,24 €
-
+

Príslušenstvo

Na sklade

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan, Ing.

Pilarcik Dusan, Ing.

Tel: +421 2 -321-320-21
E-mail: dusan.pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore