Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CARNEO Cyberbot WiFi - domácí WiFi robot

S CARNEO Cyberbot WIFI teraz máte príležitosť vidieť, čo sa deje vo vašom dome. Tento malý robot je vybavený HD kamerou. Robot má veľmi jednoduché použitie. Stiahnite si aplikáciu CloudRover4, ktorá je k dispozícii zadarmo v zariadeniach iOS a Android, a potom pripojte svoj smartphone k robotovi cez WiFi alebo 3G. Kedykoľvek skontrolujte čo sa doma deje, bez ohľadu na to, kde ste. Tento inteligentný robot, vybavený snímačmi na nočné videnie a pohybovými senzormi, je bezpečnostným systémom sám o sebe. Ak sa niekto pokúša vstúpiť do vašej domácnosti, keď ste preč, robot automaticky nahrá videazáznam, ktorý uloží a vy si ho môžete kedykoľvek pozrieť cez telefón. Už sa už nemusíte obávať zlodejov.

Predaj produktu skončil

Popis produktu

S robotom môžete prechádzať jednotlivé mniestnosti v byte / dome, ktoré sú pokryté WIFI signálom, preto je dôležité mať kvalitné pokrytie celého priestoru WIFI.

 

Vstavaný fotoaparát s vysokým rozlíšením, môžete otočiť o 110 stupňov, aby ste mohli sledovať celú miestnosť. Vďaka vstavanému mikrofónu a reproduktoru vám robot umožní ľahko komunikovať so svojimi blízkymi aj so svojím zvieracím miláčikom. Zariadenie je vybavené automatickým systémom, ktorý zabezpečí, že vždy keď bude slabá batéria sa po vašom príkaze cez mobilnú aplikáciu sám zaparkuje do nabíjacej stanice .

 

Základné parametre

HD kamera

Kvalita videa: 720P

3-megapixelová fotografická kvalita

Otáčanie je 110 stupňov odhora nadol

Vybavený LED svetlom

Použitie v interiéri

Automatické nabitie

Vstavané mikrofóny

Kompatibilné so systémami Android a iOS

Nabíjačka USB

Záruka 24 mesiacov

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore