Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

XIAOMI Mi Outdoor Security Camera SET

Dočasne nedostupný

Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p - sada outdoor kamery s prijímačom. Certifikát IP65 pre odolnosť voči prachu a dažďu, 5700 mAh batéria pre bezdrôtové používanie až na 90 dní, široký pozorovací uhol 130°, inteligentná detekcia pohybu, ktorá ignoruje padajúce lístie, technológia WDR pre detailný záznam v tme a protisvetle, upozornenie v reálnom čase do aplikácie Mi Home pri zistení nebezpečenstva. Vnútorný prijímač umožňuje pripojenie až 4 kamier, pripojenie Wi-Fi a Ethernet, nahrávanie na pamäťovú kartu, USB flash disk alebo cloudové úložisko.

bez DPH 79,00 70,00 €
s DPH 94,80 84,00 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

Široký pozorovací uhol 130°

Širší uhol, väčšia oblasť pokrytia vďaka širokému uhlovému rozsahu 130°. Sledujte dianie okolo domu vo vysokom rozlíšení 1080p. Pri takýchto detailných záberoch vám obrazne povedané neunikne ani myš.

 

Jasný obraz v tme a v protisvetle

Vďaka technológii WDR a veľkej clone F 2,1 dokáže fotoaparát zaznamenávať jasné a detailné snímky aj v tme a protisvetle. Vzdialenosť nočného videnia je až 7 metrov. Vďaka nemu si môžete vychutnať jasný výhľad na vonkajšie prostredie aj v noci.

 

Pripojenie až štyroch kamier

K inteligentnému prijímaču môžete súčasne pripojiť až 4 kamery, ktoré zaznamenávajú každý kút domu z akéhokoľvek uhla. Akciu potom môžete sledovať naživo na smartfóne, nech ste kdekoľvek, alebo si môžete skontrolovať zaznamenaný pohyb.

 

Stabilita a spoľahlivosť pri rôznych teplotách a podmienkach

Fotoaparát je skonštruovaný na prevádzku v širokom rozsahu prevádzkových teplôt. Preto môže bežne pracovať pri teplotách od -20 °C do 50 °C a dohliadať na váš dom po celý rok. Okrem toho spĺňa certifikáciu IP65, takže sa kamera nebojí dažďa.

 

Ťažko ukradnuteľné

Fotoaparát je vybavený skrutkovým uchytením proti krádeži a zabudovaným gyroskopom. Ak sa zistí abnormálna aktivita, na váš telefón sa v reálnom čase odošle upozornenie

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421 2 32132035
E-mail: Ivan.Cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore