Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

MIO VixCam kit 5413N5250005

Na objednanie do 5 prac. dní

Zvýhodnená sada doplnkov pre váš šikovný dom, prináša rozšírenú možnosť správy vášho domu. Sada obsahuje 2x Mio MioSMART VixCam C10, 1x Mio Osobná Cloud Brána S10 a 2x 16GB MicroSD karta

bez DPH 182,38 €
s DPH 218,86 €
-
+

Poistenie

Popis produktu

Mio VixCam Starter Kit

Získajte zvýhodnenú sadu doplnkov pre váš SMART dom. Mio VixCam Starter Kit prináša rozšírenú možnosť správy vášho domu pomocou senzorov a príslušenstva v jedinej praktickej sade. Spríjemnite si bývanie s produktmi značky Mio. Chráňte svoj dom, uľahčite si život a získajte maximálnu kontrolu.

 

Smart Home

Smart Home - sen každého staviteľa a milovníka technológií v jednej osobe. Že ste o ňom ešte nepočuli? V šikovnom domove sa pohybujete úplne komfortne. Ide o inteligentné riešenie, ktoré zaisťuje pohodlie osôb pomocou špeciálnych riadiacich systémov, techník a stavebné konštrukcie. Z hľadiska životného prostredia je energeticky aj ekonomicky efektívna.

 

Spríjemnite si bývanie

Existuje celý rad spôsobov, ako si spríjemniť bývanie. Chcete pred príjazdom domov mať otvorené vráta, garáž a rozsvietené svetlá? Alebo pri vstupe do kúpeľne mať pripravenú vaňu? Rozsvietiť na terase alebo vytiahnuť vonkajšie žalúzie? Vďaka správnemu naprogramovanie nič nie je problém. Riaďte sa modernými trendmi a zautomatizujte svoj dom podľa vlastných preferencií. Do našej ponuky teraz zaraďujeme rad doplnkov, ktoré sa vám pri realizácie inteligentného domu budú hodiť.

 

Kamera Mio MioSMART VixCam C10 + 2x 16GB SD karta

Domáce kamera s HD záznamom (720p) VixCam C10 umožňuje nahrávať za použitia kompresie H.264 pre menšiu veľkosť súboru. Máte možnosť uložiť svoje nahrávky v cloude alebo na priloženú 16GB SD kartu. Kamera ponúkne široký pozorovací uhol 85° a možnosť nočného videnia až do vzdialenosti 8 metrov pri zhoršených svetelných podmienkach.

 

Mio Osobné Cloud Brána S10

Sada obsahuje MioSMART Osobné Cloud bránu, vďaka ktorej môžete ukladať svoje nahrávky z kamery a ďalšie súbory, s možnosťou zdieľania prístupu až pre 4 užívateľov. MioSMART Osobný Cloud brána môže byť uložená mimo váš domov a tým budú vaše dáta oveľa lepšie chránená.

 

V sade Mio VixCam Starter Kit nájdete základné produkty, ktoré potrebujete pre sledovanie vášho domova. Všetka riešenie MioSMART sa jednoducho ovládajú pomocou jednej MioSMART aplikácie. Sada je ideálnym riešením pre kontakt s vaším domovom, dieťaťom alebo s inými členmi rodiny, navyše s možnosťou obojsmernej audio komunikácie s pomocou MioSMART aplikácie.

 

Súčasťou zvýhodneného setu Mio sensor Starter Kit je

2x Mio MioSMART VixCam C10

1x Mio Osobné Cloud Brána S10

2x 16GB MicroSD karta

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Fabián Milan

Fabián Milan

Tel: +421 2 321 320 31
E-mail: milan.fabian@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore