Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

ESET Endpoint Protection Advanced 2018 EDU 51-99PC na 1rok (elektronická licencia)

Na objednanie do 3 prac. dní Doprava zdarma

Popri ochrane, ktorú poskytuje riešenie ESET Endpoint Protection Standard, prináša verzia Advanced výkonnú webovú kontrolu, firewall a antispamový filter, ktoré pridávajú ďalšie vrstvy ochrany pre vašu firemnú sieť a zamestnancov na cestách. Zverte zabezpečenie siete spoločnosti ESET, priekopníkovi v oblasti antivírusovej ochrany s 25-ročnou históriou. Elektronická licencia. Nárok na túto licenciu majú: 1. školstvo / zdravotníctvo školstvo (akreditácia Ministerstva školstva SR) a zdravotníctvo (nie veterinárne), 2. neziskové organizácie (ďaľšie inštrukcie sú uvedené v popise produktu)

bez DPH 10,95 €
s DPH 13,14 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

Nezáleží na tom, či sa váš biznis práve rozbieha, alebo ste už na trhu etablovaní. Od bezpečnostného softvéru, ktorý používate vo firme každý deň, očakávate, že sa bude ľahko spravovať a bude spoľahlivo fungovať. Preto sme vytvorili ESET Business Solutions, komplexné riešenia pre firmy od 5 zariadení. Zverte vašu počítačovú bezpečnosť do rúk spoločnosti ESET, priekopníka antivírusovej ochrany s viac ako 25-ročnou históriou.

 

Jednoduché a zrozumiteľné riešenie

S ESET Business Solutions si môžete poskladať ideálnu ochranu pre zariadenia podľa vašich aktuálnych potrieb a pokryť tak bezpečnosť na všetkých podporovaných platformách (Windows, Mac, Linux) a zariadeniach (počítače, smartfóny, tablety a servery).

 

Nízka záťaž systému

Naše riešenia vytvárame s dôrazom na čo najmenší vplyv na systém, aby dokázali bez problémov fungovať aj na staršom hardvéri a šetrili tak náklady spojené s nákupom nového vybavenia. Programové aktualizácie sú veľmi malé a je možné ich stiahnuť prostredníctvom centrálneho mirror servera.

 

Nenáročná administrácia

Nenáročná inštalácia, konfigurácia a manažment bezpečnostného softvéru z jedinej konzoly. S webovou konzolou ESET Remote Administrator dokáže celú bezpečnosť vašej firmy riadiť jeden človek. Navyše s ESET konzolou License Administrator môžete riadiť využívanie vašich licencií v reálnom čase, na diaľku a z jedného miesta. Môžete tak šetriť čas aj peniaze.

 

Nárok na túto licenciu majú:

 

1. školstvo / zdravotníctvo školstvo (akreditácia Ministerstva školstva SR) a zdravotníctvo (nie veterinárne ambulancie)

 

2. neziskové organizácie 

Do poznámky objednávky je nutné uviesť nasledovné údaje o koncovom zákazníkovi:

Názov subjektu (pre právnické osoby) *

IČO (pre právnické osoby) *

Ulica a číslo domu

Mesto

PSČ

Priezvisko*

Meno*

Telefón do práce

Fax

E-mail*

 

* Údaje označené hviezdičkou sú povinné

 

Bez úplného vyplnenia týchto údajov nebude možné produkt zaregistrovať a doručiť zákazníkovi prihlasovacie údaje k aktualizáciám.

 

-         Cena je uvádzaná za 1ks linencie.

-         Minimálny počet zakúpených licencií je 51ks.

 

Obsahuje:

endpoint antivirus

mobile security

file security

endpoint security

 

 

Záruka 0 mesiacov

Recenzie a návody

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Peter Mayer

Peter Mayer

Tel: +421 2 321 320 33
E-mail: peter.mayer@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore