Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

ADOBE Photoshop & Premiere Elements 2023 WIN CZ FULL (krabicová verzia) - (65325463)

Photoshop Elements 2023 pre Windows - Grafický program Adobe Photoshop Elements pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: bez obmedzení, spôsob licencovania: trvalá licencia, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC + Editačný software Premiere Elements 2023 WIN CZ FULL - Grafický program Adobe Premiere Elements pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: bez obmedzení, spôsob licencovania: trvalá licencia, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC

Predaj produktu skončil

Popis produktu

Na vytváranie filmov pomocou umelej inteligencie vyskúšajte grafický softvér Adobe Premiere Elements 2023. Umožní vám upravovať veľkosť, orezať snímky alebo pridávať rôzne kreatívne efekty. S programom Adobe Premiere Elements 2023 budete tvorcami úchvatných filmov aj bez akýchkoľvek filmárskych skúseností. Pre neostré či zrnité večerné zábery využijete funkciu potlačenia šumu a vaše videá budú vyzerať, ako by ste ich točili za svetlého dňa. Pre úplných začiatočníkov je pripravený praktický sprievodca, ktorý vás prevedie filmárskou cestou ako upravovať videá alebo do nich vkladať kreatívne efekty.

 

-         Video softvér Adobe Premiere Elemnts 2023 vám umožní vytvárať jedinečné filmy

-         K dispozícii budete mať funkcie ako orezanie, zmenu veľkosti či pridávanie kreatívnych efektov

-         Z vášho zrnitého videa vykúzlite ostré zábery

-         K obľúbeným úpravám patrí presný výber objektu či oblasti a jeho následné úpravy

-         Program na strihanie videa Adobe Premiere Elemnts 2023 sa môže pochváliť technikou stop motion

-         Začiatočníci môžu využiť pripraveného sprievodcu tvorbou videí

 

Obľúbené úpravy v programe Adobe Premiere Elemnts 2023

K obľúbeným používateľským úpravám video programu Adobe Premiere Elemnts 2023 patrí zmena veľkosti videa najmä pre sociálne siete, ale aj na ďalšie účely. Zachováte tak najdôležitejšie časti záberov a klipov, ktoré sú plné pohybu. Oceníte ich napríklad pri detskej narodeninovej párty alebo napríklad športových akciách. K ďalším obľúbeným úpravám patrí presný výber konkrétneho objektu alebo oblasti, na ktoré potom aplikujete vybraný efekt, ako napríklad zosvetlenie objektu alebo rozmazanie pozadia. Funkcia inteligentného orezania vyhľadá a spojí najlepšie scény podľa štýlu vášho videa.

 

Využívajte techniku stop motion

Pokiaľ máte sadu fotografií alebo videí pre vytvorenie zábavného filmu, využite techniku stop motion, ktorá dynamicky zrýchli vaše video. V zle osvetlených záberoch ľahko upravíte svetlo a tiene pre pekné zábery. K dispozícii je aj voľba zvukovej stopy, s ktorou navodíte tú pravú atmosféru. Na jednoduché zdieľanie využite kompresiu videa. K dispozícii je aj súprava šablón, v ktorých budú vaše videá neprekonateľné. Automatizovaný systém navyše vaše videá skvele poskladá, tak vždy nájdete, čo potrebujete.

 

 

-         Grafický softvér Adobe Photoshop Elements 2023 používa umelú inteligenciu

-         Ponúka jednoduché úpravy fotiek aj pokročilej techniky

-         Svoje výtvory môžete zdieľať s priateľmi

-         Program na PC Adobe Photoshop Elements 2023 disponuje funkciou vyrezania rušivých elementov

-         Pre začiatočníkov je pripravený praktický sprievodca

-         K dispozícii budete mať sadu šablón pre kreatívnu tvorbu

 

Používatelia grafického softvéru Adobe Photoshop Elements 2023 si obľúbili funkciu vyrezania rušivých elementov. Sústreďte sa na svoj objekt a vymažte stĺpy elektrického vedenia alebo ďalších prechodov. Objekt vyberiete teraz jediným kliknutím myši. Umelá inteligencia rozpozná ohraničenie objektu a vyberie ho za vás. Navyše vaše diela inteligentne roztriedi a vy tak vždy nájdete, čo práve potrebujete. K ďalším nástrojom programu Adobe Photoshop Elements 2023 patrí tvorba pohyblivých fotografií, zakrivenie fotiek či dokonalé snímky krajiny alebo vašich domácich maznáčikov.

 

Záruka 6 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Peter Mayer

Peter Mayer

Tel: +421 2 32132033
E-mail: Peter.Mayer@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore