Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

CANDY Monoklimatická chladnička CCTOS482WH biela

Na objednanie do 7 prac. dní Doprava zdarma

Chladnička s mrazničkou, trieda A +, LED svetlá, externé kovové madlo, vnútorný kontrolný panel, 3 police, 1 zásuvka na ovocie a zeleninu, 3 priehradky vo dverách, čistý objem chladničky / mrazničky IceBox: 77/10 l, klimatická trieda ST, odmrazovanie: chladnička automaticky / mraznička manuálne, hlučnosť: 42 dB (A), farba: biela, VxŠxH: 85x48x50cm

bez DPH 115,26 €
s DPH 138,31 €
-
+

Popis produktu

Malá a šikovná

Pod označením CCTOS 482 WH sa skrýva malá jednodverová chladnička od známej kvalitnej značky CANDY. Obsahuje tiež malý mraziaci box a tak hravo spĺňa funkciu chladničky aj mrazničky v jednom tele. Svojou veľkosťou a vnútornou kapacitou je ideálnou voľbou do menších domácností, študentských bytov, či na chalupy. Je vybavená automatickým odmrazovaním v chladiacej časti, čo určite ušetrí váš čas strávený nad údržbou a spríjemní používanie.

 

Jednoduché telo

Táto chladnička je bielej farby a svojim jednoduchým dizajnom sa bude určite hodiť do každej kuchyne. Má jednoduché kovové držadlo a je voľne stojacia. Má jedny dvere, ktorých otváranie je možné podľa potreby prehodiť na pravú aj na ľavú stranu. Mraziaci box má svoje ďalšie dvierka a nachádza sa v hornej časti. Samozrejmosťou je LED osvetlenie vo vnútri chladničky pre lepšiu orientáciu. Je vybavená dvomi poličkami zo skla a jednou zásuvkou na zeleninu alebo ovocie. Vo dverách sú k dispozícii 3 úložné priehradky.

 

Technické parametre

Za rok táto chladnička spotrebuje 117 kWh. Vďaka svojej veľmi nízkej spotrebe patrí do energetickej triedy spotrebičov A+. Čistý objem chladničky je 77 litrov, objem mraziacej časti je 10 litrov, teda celkový objem tohto spotrebiča je 87 litrov. Hlučnosť v prevádzke je iba obyčajných 42 dB. Obsahuje mechanický termostat a 1 kompresor. Chladnička je široká 48 cm, vysoká 85 cm a hlboká 50 cm. Výšku je možné čiastočne prispôsobiť vďaka 2 prítomných nastaviteľným nožičkám. Váha chladničky je iba 20 kg. Nezaberie tak veľa miesta a splní svoje poslanie.

 

Základné parametre

Trieda energ.účinnosti:       A+

Celkový čistý objem:          87 L

Zabudovaná mraznička:      Áno

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Ročná spotreba energie:     112 kWh

Klimatická trieda:     ST

Čistá kapacita chladničky:   77 L

 

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky:   10 L

Rýchle zmrazenie:    Nie

Zabudovaná mraznička:      Áno

 

Hmotnosť a rozmery

Šírka: 45 cm

Výška: 85 cm

Hĺbka: 50 cm

Hmotnosť:     20 Kg

 

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421-2-321-320-35
E-mail: ivan.cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore