Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

VERITAS ELASTICA II, Šijací stroj/Overlockový stroj (1330)

Na objednanie do 7 prac. dní Doprava zdarma

Veritas Elastica je 4-3-2-nitkový overlockový stroj určený pre domáce šitie. Ponúka dekoratívny steh, rolovací steh, zámkové šitie. Diferenciálny posuv je obzvlášť praktický a zaručuje, že už nikdy nebudete mať žiadne problémy so zvlnenou látkou a stehom. Navliekanie nití je uľahčené vďaka farebnému označeniu vodičov nití. Oslní vás tiež maximálna rýchlosť šitia, ktorá je 75 -1000 stehov za minútu sú elektronicky riadené. Šitie bude ešte pohodlnejšie vďaka vstavanému odrezaniu nite a praktickej priehradke na odrezky. Rozmery (V x Š x H) 32 x 28 x 28 cm

bez DPH 215,75 €
s DPH 258,90 €
-
+

Príslušenstvo

Popis produktu

VERITAS Elastica - skvelé výsledky, pritom cenovo výhodná

Úhľadný, spoľahlivý a pružný overlockový šev bez ohľadu na to, ak ho ušijete 2, 3 alebo 4 niťami. Obrubovanie, odrezanie a šitie - to všetko súčasne v jednom kroku a pri rýchlosti až 1000 stehov za minútu, to všetko vie nový overlock VERITAS Elastica. Jeho výkon sa dá využiť aj pri šití materiálov rôznej sily - džínsoviny, kože alebo kabátoviny. S použitím diferenciálneho podávania budú všetky švy, či už rolované alebo úzke, ušité precízne a rovno alebo naopak nariasené, ak si to budete priať. Pre vaše pohodlie zvyšky odrezanej látky pozbiera praktická schránka v prednej časti stroja.

 

Vaša práca bude dokonalá

S overlockom VERITAS Elastica môžete šiť s 2, 3 alebo 4 niťami a ušiť veľmi pružný a súčasne vysoko pevný overlockový šev. Vedenie všetkých 4 nití je farebne odlišné pre ľahkú orientáciu pri navliekaní. Odrezanej časti látky sa zhromažďujú v schránke a nesťažujú vám prácu. Súčasťou stroja je navyše puzdro s početným príslušenstvom, vrátane horného noža a pinzety, ktoré sú tak vždy po ruke a uľahčí vám prácu.

 

Koniec dobrý, všetko spraví

Každé šitie je vo výsledku len tak dobré, ako dobrý je jednotlivý steh. Už prvý pohľad na lemovanie alebo švy v páse ukáže na kvalitu práce a skúsenosti pri šití. A alebo - na prácu s overlockom VERITAS Elastica.

 

Profesionálny výsledok je to, na čom záleží u tohto prenosného overlocku, ktorý môže šiť 4, 3 a alebo 2 niťami. Obrubuje, orezáva a šije v jedinom kroku, elektronicky ovládanom a pri rýchlosti až 1000 stehov za minútu. Silný motor zvládne šitie aj tak silných materiálov ako je koža alebo kabátovina, ktoré prešije aj v niekoľkých vrstvách, vďaka zvýšenej polohe ihly. Poskytne vašej tvorivosti priestor pre individuálne formy šitie.

 

Špecialista, ktorý toho vie veľa

S 12 druhmi stehov, vrátane rolovaného lemu, úzkeho lemu a 2 a 3nitných stehov, je VERITAS Elastica vybavený všetkým, čo potrebujete pre dokonalé obrubovanie a lemovanie. Praktické diferenciálne podávanie je zárukou, že švy nikdy nebudú neplánovane stiahnuté alebo zvlnené. Dokonca aj pružné látky, ako je napr. žerzej bude stroj podávať rovnomerne a švy budú vždy rovné. Podávač možno nastaviť aj na zámerné riasenie látky.

 

Avšak overlock VERITAS Elastica toho dokáže oveľa viac než kvalitné obrubovanie. Stačí len vyradiť z činnosti nôž a môžete s overlockom šiť ako s bežným šijacím strojom. Môžete presne nastaviť dĺžku stehu a napätia nite a tak VERITAS Elastica môže nahradiť aj klasický šijací stroj.

 

Základné parametre

12 druhov stehov, vrátane rolovaného a úzkeho lemu a stehov šitých 3 a 2 niťami

Rýchlosť šitia 75 - 1000 stehov za minútu, elektronicky ovládaná

Nastaviteľná dĺžka a šírka stehu

Diferenciálne podávanie

Schránka na odrezky

Šitie 4 - 3 - 2 niťami

Výrazne farebne odlíšené vedenie nití

Schéma navlečenie stroja

Vstavaný orez nite

Nastaviteľný tlak prítlačnej pätky

Nastaviteľné napätie nite

Zvýšená poloha ihly

Robustná konštrukcia stroja

Puzdro na príslušenstvo

 

Technické údaje

Príkon:              105W

Napätie:            220 - 240V

Frekvencia:       50Hz

Homologizácia: CE

 

Príslušenstvo

Pinzeta

2 nitný adaptér

Nástavec na rolovaný lem (sťahovať prst)

Skrutkovač (veľký a malý)

Kľúč

Sieťky na cievku

Horný nôž

Držiaky nití

Vedenie šnúrky

Puzdro na príslušenstvo

Kryt

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421 2 32132035
E-mail: Ivan.Cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore