Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

DOKI Detské SMART hodinky dokiWatch Yellow

NAJLEPŠIE SMARTHODINKY PRE DETI všetko v jednom: telefón, videohovor,školský mód, GPS lokátor, fitness náramok,SOS tlačidlo a ešte oveľa viac. Ubezpečte sa, že je Vaše dieťa v poriadku. Jeho polohu môžte kedykoľvek skontrolovať. Funkcia dokiWatch SOS upozorní rodičov, keď ich dieťa je v núdzi. DokiWatch sú vôbec prvými SmartWatch pre deti s integrovanou funkciou videohovoru. Teraz môžete vidieť a hovoriť so svojimi deťmi kedykoľvek a kdekoľvek. Či už ste v kancelárii alebo mimo domu.

Predaj produktu skončil

Podobné produkty

Popis produktu

Spájame rodiny

DokiWatch Vám dávajú hneď niekoľko jednoduchých možností ako komunikovať s Vašimi deťmi.

 

Sledovanie a bezpečnosť

Ubezpečte sa, že je Vaše dieťa v poriadku. Jeho polohu môžte kedykoľvek skontrolovať. Funkcia dokiWatch SOS upozorní rodičov, keď ich dieťa je v núdzi.

 

Videohovory

dokiWatch sú vôbec prvými SmartWatch pre deti s integrovanou funkciou videohovoru. Teraz môžete vidieť a hovoriť so svojimi deťmi kedykoľvek a kdekoľvek. Či už ste v kancelárii alebo  mimo domu.

 

Hlasový hovor

Pomocou Doki aplikácie môžu rodičia nastaviť telefónne čísla na ktoré môžu ich deti pomocou dokiWatch telefonovať a prijímať hovory. Vaše deti sa môžu taktiež posúvať cez zoznam kontaktov a zavolať mame jednoduchým kliknutím.

 

Hlasové správy

Deti môžu taktiež posielať hlasové správy členoom rodiny a priateľom na zozname kontaktov.

 

Smskovanie

Rodičia môžu posielať textové správy svojim deťom z aplikácie Doki. Odoslanie emotikonovNiekedy dokážu emotikony povedať všetko. Deži môžu posielať zábavné emotikony ostatným členom rodiny ako aj priateľom z ich dokiWatch.

 

Inteligentný Locator

dokiWatch využíva kombináciu GPS, GSM a WiFi technológie, aby mohli rodičia presne sledovať umiestnenie svojho dieťaťa priamo z aplikácie Doki.

 

AlertArea

AlertArea je virtuálny kruh okolo presnej lokácie (napr. Doma, v škole, alebo u priateľov). Akonáhle je nastavený AlertArea z aplikácie Doki, rodičia budú dostávať upozornnia ihneď ako ich dieťa vstúpi alebo opustí túto oblasť.

 

SOS Mode Núdzový

Či pre male alebo veľké deti núdza je vždy núdza. S dokiWatch, môže vaše dieťa získať pomoc jednoduchým stlačením červeného tlačidla SOS na 3 sekundy. Toto spustí náš 3-krokový záchranný SOS režim.1) núdzové oznámenie bude zaslané všetkým kontaktom na rodinnom zozname2) 60-sekundový záznam hlasu vášho dieťaťa a všetky zvuky pozadia budú odoslané kontaktom3) okamžitá aktualizácia umiestnenia vášho dieťaťa bude odoslaná všetkým kontaktom.

 

Členovia rodiny

S pomocou Doki aplikácie môžu rodičia dať ostatnými členmi rodiny možnosť sledovať a komunikovať so svojím dieťaťom ich pridaním do predvolených kontaktov.

 

Priatelia

Deti si môžu ľahko pridať ďalších priateľov spárovaním s ich dokiWatches cez Bluetooth. Uisťujeme vás, že rodičia vždy dostanú upozornenie, keď si ich dieťa pridá nového priateľa.

 

Režim škola

Pomocou Doki aplikácie môžu rodičia vzdialene deaktivovať dokiWatch svojho dieťaťa v stanovených časoch.

 

fitness Tracking

dokiPet je virtuálny maznáčik, ktorý sa chová ako fitness tracker. dokiPet zaisťuje, že vaše deti zostať zdravý tým, že podporuje ich byť neustále v pohybe: čím viac aktívnych vaše deti sú, tým väčšie a silnejšie dokiPet rastie. dokiWatch je vstavaný akcelerometer sleduje kroky, vzdialenosť a spálené kalórie. SpravovaťDoki Aplikácia umožňuje správu zariadenia vášho dieťaťa a spojiť sa s nimi len niekoľkými jednoduchými dotykmi.

 

Zábava

dokiWatch má zásadný význam nielen pre rodičov, ale aj ako zábava pre dieťa.

 

Základné parametre

Výdrž: Pri normálnom používaní až 36 hodín

Krytie: Vodeodolnost IP 65

Displej. 1.22" TFT Farebný dotykový

Pamäť: 4GB + 512MB

Kamera: 2Mpx

Bluetooth (4.0)

Micro SIM (vyžadovaná)

3G Konektivita

Váha: 60g

Siete: GSM / GPS / WiFi

OS: Android OSZáruka 24 mesiacov

Recenzie a návody

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Pilarcik Dusan

Pilarcik Dusan

Tel: +421 2 -321-320-21
E-mail: dusan.pilarcik@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
Hore