Súhlasím

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Agem.sk

Volať Agem

GARDENA Smart senzor, zavlažovací počítač - súprava (19202-20)

Na objednanie do 7 prac. dní

Zvädnuté kvietky na záhrade, balkóne alebo terase? Tak na tento záhradnícky horor zabudnite, stačí si zaobstarať SMART zavlažovaciu sadu Gardena Smart zavlažovací počítač, senzor - sada (19202-20) a optimálne aj hospodárne zavlažovanie kvetín je zaručené. Senzor presne meria teplotu a vlhkosť pôdy , na zavlažovanie dochádza až v momente potreby kvetín. Informácie o stave pôdy zasiela skrz aplikáciu na váš mobilný telefón .

bez DPH 239,70 €
s DPH 287,64 €
-
+

Popis produktu

Štartovacia súprava pre inteligentné, rýchle a účinné zavlažovanie záhrady

Smart senzor, smart zavlažovací počítač a smart gateway - všetko, čo potrebujete pre individuálne, aplikáciou ovládané a plne automatizované zavlažovanie záhrady, nájdete v jednom balení.

 

Kompaktný smart senzor presne meria vlhkosť pôdy a šetrí vodu

Smart senzor možno použiť kdekoľvek v záhrade alebo v kvetináčoch na terase alebo balkóne; dodáva dáta zo záhrady priamo do smart aplikácie.

 

Digitálny koreň s extra veľkou snímacou plochou

Vlhkosť pôdy sa meria presne tam, kde je to dôležité - priamo pri koreňoch rastliny, či už hlbšie v trávniku alebo v kvetináči. Smart senzor funguje spoľahlivo v rôznych typoch pôdy.

 

Zavlažovanie podľa požiadaviek s jednoduchou inštaláciou priamo na vodovodný kohútik

So smart zavlažovacím počítačom ovládate zavlažovanie priamo na vodovodnom kohútiku prostredníctvom individuálnych plánov v aplikácii GARDENA smart. V kombinácii so smart senzorom môžete ušetriť vodu tým, že sa vyhnete nadmernému zavlažovaniu.

 

Srdce smart systému pre bezdrôtovú sieťovú komunikáciu

Smart gateway s osvedčeným bezdrôtovým pripojením s diaľkovým rádiovým spojením zaisťuje spoľahlivé pripojenie ku smart zariadeniam v záhrade; k internetovému routeru je pripojená pomocou kábla WLAN alebo LAN.

 

GARDENA smart aplikácia: starostlivosť o záhradu dotykom prsta

Postarajte sa o svoju záhradu, nech ste kdekoľvek. Aplikácia GARDENA smart vám umožňuje riadiť ju odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Vďaka dokonalému plánovaniu je všetko pod kontrolou. Nastavenie vlastného smart systému je veľmi jednoduché a užitočný asistent vás prevedie aplikáciou krok za krokom.

Záruka 24 mesiacov

Spýtajte sa obchodného zástupcu

Ivan Cibulka

Ivan Cibulka

Tel: +421 2 32132035
E-mail: Ivan.Cibulka@agem.sk

Našli ste u konkurencie nižšiu cenu?

Zašlite nám cenu konkurencie aj s odkazom a obratom Vás budeme kontaktovať s našou ponukou.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Máte ďalšie otázky ohľadom tohto produktu?

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Podobné produkty

Hore